Zahradní posezení

Zahradní posezení - Drahoslav Šonský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Drahoslav Šonský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zahradní posezení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zahradní posezení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drahoslav Šonský. Číst Zahradní posezení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je určena čtenářům, kteří si chtějí ve vlastní zahradě vytvořit příjemné a pohodové prostředí k odpočinku. Zkušený zahradní architekt Drahoslav Šonský předkládá řadu nápadů, jak si vybudovat místa umožňující pobyt v upraveném zahradním prostředí. Klade přitom důraz nejen na technické, ale i na výtvarné řešení odpočinkových ploch. Kromě návrhů a nákresů, jak to či ono posezení na terase, dvorku či zahradě vybudovat, zde najdete návrhy na výsadbu okrasných rostlin, dřevin apod. Velmi zajímavé je pojednání o optickém a funkčním propojení obydlí se zahradou. Autor v knize myslel i na čtenáře, kteří nemají zahradu a musí se spokojit s posezením na balkoně či lodžii. Podrobně popisuje jak upravit malý prostor a doporučuje květinovou výzdobu v různých ročních obdobích. V knize nechybí ani pojednání o osvětlení odpočinkových ploch a vybavení zahradním nábytkem.


... posezení.cz - vše pro posezení na zahradě, terase Dodáme Vám vše pro venkovní posezení na zahradě, na terase nebo v parku ... Zahradní nábytek - stoly, židle, lehátka, slunečníky | JYSK ... . Vyberte si vše potřebné na jednom místě za výhodné ceny a užívejte relax venku. Zahradní posezení s grilem jej dovede k dokonalosti. Pokud hledáte něco, co vylepší váš altán, vytvořte si zahradní posezení s grilem a pochutnávejte si na opečeném masíčku za jakéhokoliv počasí. Při chladnějších večerech se bude hodit zahradní posezení s krbem, u kterého se můžete zahřát. [email protected] ... Zahradní pergoly a konstrukce | hobbytec.cz ... . Při chladnějších večerech se bude hodit zahradní posezení s krbem, u kterého se můžete zahřát. [email protected] Vítejte na stránce, kde naleznete ideální zahradní altány různých typů a velikostí, ale také samostatné posezení z masivu pro Vaší zahradu, penzion či restauraci. Zahradní nábytek z teaku, ratanu, hliníku, eukalyptu, atd. Vyberte si křeslo, stůl, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY