Zázračné rodičovství

Zázračné rodičovství - Hedvig Montgomery, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hedvig Montgomery,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné rodičovství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračné rodičovství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hedvig Montgomery,. Číst Zázračné rodičovství Online je nyní tak snadné!

POPIS


První z řady knih věnovaných rodinnému životu a výchově dětí. Je psaná pro rodiče v očekávání potomka, stejně jako pro ty, kteří už mají pár let své rodičovské kariéry za sebou a hledají radu v tom, co by mohlo být důležité. Tato kniha pomůže položit základy toho, co by se mohlo stát pevným a šťastným vztahem mezi rodiči a dítětem. A také prozkoumat, z čeho vzniká pocit šťastného dětství, pro dítě i jeho rodiče. Všichni chtějí být skvělými rodiči a každý chce pro své dítě to nejlepší. Ale i tak děláme chyby. Mnozí zakopávají o stejné situace, sdílejí stejné starosti a stejné otázky. Úkol být rodičem je obrovský a zahrnuje tolik výzev nejrůznějších rozměrů a tvarů. Abyste mohli vychovat nezávislé, sebevědomé a šťastné lidi, kteří pak dokážou dobře fungovat v širší společnosti, je potřeba začít u spojení mezi vámi a dítětem. Je potřeba vytvořit společné "my". Dokonalým rodičem se nikdo nerodí, ale stává se jím skrze zkoušky a omyly. Všechno to ale začíná u vytváření a ochraně pouta mezi vámi a ostatními členy rodiny. Mělo by vám vydržet na celý život, tak se o něj pěkně starejte. Je to nejdůležitější práce, jakou kdy budete mít.


...né rodičovství. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kniha Zázračné rodičovství 1 | Moja-Kniha.sk ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Zázračné rodičovství Saether Eivind. První z řady knih věnovaných rodinnému životu a výchově dětí. Je psaná pro rodiče v očekávání potomka, stejně jako pro ty, kteří už mají pár let své rodičov ... Zázračné rodičovství - Montgomeryová Hedvig, Saether ... ... . Je psaná pro rodiče v očekávání potomka, stejně jako pro ty, kteří už mají pár let své rodičovské kariéry za sebou a hledají radu v tom, co by mohlo být důležité. Tato kniha pomůže položit základy toho, co ... Zázračné rodičovství První z řady knih věnovaných rodinnému životu a výchově dětí. Je psaná ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY