Gardedáma

Gardedáma - Laura Moriarty | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Moriarty
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gardedáma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gardedáma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Moriarty. Číst Gardedáma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pouhých pár let před tím, než se stane hvězdou němého filmu a ikonou své generace, opouští patnáctiletá Louisa Brooksová rodný Kansas, aby studovala na prestižní škole v New Yorku. Doprovází ji gardedáma, třicetiletá Cory Rarlisleová – ani matka, ani přítelkyně, ale komplikovaná, tradicionalisticky smýšlející dáma, jež má své vlastní důvody, proč se vydat do New Yorku Dvě ženy, které nemají zdánlivě nic společného. Přesto je pětitýdenní cesta navždy spojí… a také změní. Brilantně napsaný příběh se odvíjí na pozadí bohaté a především bouřlivé historie dvacátých a třicátých let minulého století. Velká deprese, rychle se rozvíjející společnost, svět módy i filmu a živoucí, nikdy nespící New York jsou hlavními devizami tohoto strhujícího románu o ženách, které hledají své místo ve světě i samy sebe.


...zí ji gardedáma, třicetiletá Cora Carlisleová - ani matka, ani přítelkyně, ale komplikovaná, tradicionalisticky smýšlející dáma, jež má své vlastní důvody, proč se vydat do New Yorku Dvě ženy, které nemají zdánlivě nic společného ... Gardedáma - Laura Moriarty | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Přesto je pětitýdenní cesta navždy spojí… a také změní. Doprovází ji gardedáma, třicetiletá Cory Rarlisleová - ani matka, ani přítelkyně, ale komplikovaná, tradicionalisticky smýšlející dáma, jež má své vlastní důvody, proč se vydat do New Yorku Dvě ženy, které nemají zdánlivě nic společného. Přesto je pětitýdenní cesta navždy spojí… a také změní. garde (plural gardes) Obsolete form of guard. Verb . garde (third-person singular simple present gardes, pre ... Kniha: Gardedáma - Laura Moriarty | Knihy.ABZ.cz ... . Přesto je pětitýdenní cesta navždy spojí… a také změní. garde (plural gardes) Obsolete form of guard. Verb . garde (third-person singular simple present gardes, pre...SOUVISEJÍCÍ KNIHY