Mnichov

Mnichov - Robert Harris | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Harris
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mnichov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mnichov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Harris. Číst Mnichov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do města, které má být nadcházejícími událostmi navěky proslaveno v dobrém i zlém, přilétá přes Kanál britský ministerský předseda Chamberlain a vlakem z Berlína přijíždí říšský kancléř Hitler. Mají rozhodnout o dalším osudu Evropy. Ovšem v Mnichově se mají setkat i jiní muži - dávní přátelé z dob oxfordských studií. Jeden je Chamberlainovým sekretářem, druhý německým diplomatem a členem protihitlerovského spiknutí. Sázky jsou vysoko a zbývá jediná otázka: koho zradit? Přátele? Rodinu? Vlast? Vlastní svědomí?


...v (německy München, italsky Monaco di Baviera, staroněmecky Munichen - bei den Mönchen - u mnichů) je hlavní město Bavorska, které leží v podhůří Alp na řece Isar a s 1,4 miliony obyvatel je to třetí největší město v Německu (po Berlíně a Hamburku) ... Category:Mnichov (Cheb District) - Wikimedia Commons ... .. Významná průmyslová, dopravní, finanční i kulturní aglomerace s mnoha vysokými školami i kostely, je ... Najlepšie atrakcie v Mníchove, Nemecko: Pozrite si recenzie a fotografie atrakcií v Mníchove, Nemecko na Tripadvisore. Mnichov or Mníchov may refer to: . Munich, the capital of the German state of Bavaria, when referred to by its Czech and Slovak name; Mnichov (Cheb District), in the Karlovy Vary Region of the Czech Republic Mnichov (Domažlice District), in the ... Category:Munich - Wikimedia Commons ... . Mnichov or Mníchov may refer to: . Munich, the capital of the German state of Bavaria, when referred to by its Czech and Slovak name; Mnichov (Cheb District), in the Karlovy Vary Region of the Czech Republic Mnichov (Domažlice District), in the...SOUVISEJÍCÍ KNIHY