Neříkej, že nemáme nic

Neříkej, že nemáme nic - Madeleine Thienová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Madeleine Thienová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neříkej, že nemáme nic.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neříkej, že nemáme nic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Madeleine Thienová. Číst Neříkej, že nemáme nic Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyřicet let pohnuté čínské historie ve výpravném románu nominovaném na Man Bookerovu cenu.Marie a její matka žijí poklidným životem, když se na prahu jejich vancouverského bytu objeví mladá žena Aj-ming, která uprchla z Číny. Ta ve svém vyprávění předestírá na pozadí čínských dějin pohnuté osudy dvou uměleckých rodin, jež spojuje láska ke klasické hudbě. Příběh začínající prvními roky vlády Mao Ce-tunga a končící krvavým potlačením protestů v roce 1989 je strhující rodinnou kronikou, v níž se drama mísí s čirou krásou autorčina stylu. 


...tejně tomu tak je i v případě knihy Neříkej, že nemáme nic ... Kniha: Neříkej, že nemáme nic (Madeleine Thien) | Martinus ... . Hodnocení jsou lehce rozporuplná a kolísají zpravidla mezi třemi až čtyřmi hvězdami, značně však převládá průměrné a dle mého názoru ne zcela spravedlivé ohodnocení třemi hvězdami. Pokud se nezajímáte o čínské dějiny a nejste čtenář ... Marie a její matka žijí poklidným životem, když se na prahu jejich vancouverského bytu objeví mladá žena Aj-ming, která uprchla z Číny. Ta ve svém vyprávění předestírá na pozadí čínských d ... Neříkej, že nemáme nic - Knihkupectví Luxor ... . Ta ve svém vyprávění předestírá na pozadí čínských dějin pohnuté osudy dvou uměleckých rodin, jež spojuje láska ke Elektronická kniha Neříkej, že nemáme nic na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY