Učebnice současné ruštiny, 2. díl: Vhodné i pro samouky

Učebnice současné ruštiny, 2. díl: Vhodné i pro samouky - Adam Janek, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Adam Janek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice současné ruštiny, 2. díl: Vhodné i pro samouky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učebnice současné ruštiny, 2. díl: Vhodné i pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adam Janek,. Číst Učebnice současné ruštiny, 2. díl: Vhodné i pro samouky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice současné ruštiny, 2. díl, je určena všem zájemcům o rozšíření znalosti ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium, navazuje na úroveň jazykových znalostí vysvětlených v prvním díle učebnice. Druhý díl pomůže zdokonalit vaše komunikační dovednosti, tedy jak porozumění při poslechu, tak vlastní schopnost aktivně formulovat své názory a myšlenky v ruském jazyce. Na pozadí běžných životních situací a ruských reálií vás seznámí s aktuální slovní zásobou a doplní gramatiku ruského jazyka z 1. dílu tak, abyste se naučili komunikovat rusky slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího. Po zvládnutí 2. dílu dosáhnete úrovně C2 podle společného evropského referenčního rámce. Každá lekce obsahuje: • aktuální slovní zásobu a frazeologii • poutavé texty o současných a zajímavých tématech • ruské reálie • fotografie s popisky • různé druhy cvičení sloužící k důkladnému prověření a upevnění nové i dříve probrané gramatiky a slovní zásoby • práci s internetovými zdroji • konverzační situace • autentické novinové články Na konci knihy naleznete klíč ke cvičením. Kromě záměrně vybraných textů jsou u všech slov značeny přízvuky. Nahrávka namluvená rodilými mluvčími napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti. Na nahrávce naleznete všechny úvodní a závěrečné texty a poslechová cvičení. 3 CD s audionahrávkou v ceně! O autorech: Julija Mamonova absolvovala Permskou státní univerzitu, obor „Ruský jazyk a literatura“. Po obhajobě disertační práce z oblasti obecné jazykovědy se věnovala lektorské a redaktorské činnosti. S nakladatelstvím pravidelně spolupracuje při přípravě audionahrávek k učebnicím a příručkám ruského jazyka. Adam Janek je absolventem Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kde v současné době ruštinu také vyučuje. Ve své praxi se kromě výukových metod cizích jazyků specializuje na profesní lékařskou mluvu v ruštině, zabývá se rovněž ruštinou ve sféře obchodu a věnuje se překladatelské činnosti.


... informace o produktu Učebnice současné ruštiny 1 ... Učebnice současné ruštiny 2. díl | učebnice ruštiny ... ... . díl - Vhodné i pro samouky - Olga Belyntseva, Adam Janek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Učebnice současné ruštiny 1. díl - Vhodné i pro samouky - Olga Belyntseva, Adam Janek. Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Učebnice ruštiny pro samouky. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Kniha vyšla r ... Učebnice současné ruštiny, 2. díl + audio CD ... ... . Prohlédněte si aktuální nabídku Kniha vyšla rovněž ve verzi s mp3. Učebnice současné ruštiny, 2. díl, je určena všem zájemcům o rozšíření znalosti ruského jazyka, je vhodná také pro samostudium, navazuje na úroveň jazykových znalostí vysvětlených v prvním díle učebnice. Všechny informace o produktu Učebnice současné ruštiny, 2. díl + mp3 - Vhodné i pro samouky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Učebnice sou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY