Vyučování Bílé Tygřice: Sexuální tajemství taoistické mistryně

Vyučování Bílé Tygřice: Sexuální tajemství taoistické mistryně - Hsi Lai | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hsi Lai
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyučování Bílé Tygřice: Sexuální tajemství taoistické mistryně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyučování Bílé Tygřice: Sexuální tajemství taoistické mistryně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hsi Lai. Číst Vyučování Bílé Tygřice: Sexuální tajemství taoistické mistryně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bílá Tygřice je žena, která provádí sexuální a duchovní cvičení, aby si zachovala krásu a mladistvý vzhled, realizovala svůj ženský potenciál a dosáhla nesmrtelnosti. V této knize jsou poprvé odhalena tajemství zasvěcených Bílých Tygřic, která téměř vymizela ze světa. Pod vedením paní Lin, hlavy významné tradice Bílé Tygřice, která dodnes existuje na Tchaj-wanu, Hsi Lai prostudoval a zaznamenal tato učení, aby se zachovala pro budoucí generace. Většina taoistických textů o alchymii, meditaci a sexualitě je určena pro muže. Tato kniha nám prezentuje poznatky, které se soustředí na ženy. Překlad starých učení z Příručky Bílé Tygřice, staré 3000 let, vysvětlují techniky absorpce mužské sexuální energie, zvyšování intenzity orgasmu a obnovování krásy a mladistvého vzhledu. Učení Bílé Tygřice vede k taoistické kultivaci sexuální energie (Ťing), vitální energie (čchi) a vědomí (šen) - tří pokladů taoismu.


...VÁNÍ BÍLÉ TYGŘICE: Sexuální tajemství taoistické mistryně ... Vyučování bílé tygřice - sexuální tajemství taoistické ... ... . Tato kniha pro nás Evropany předkládá jiný způsob nazírání na sexualitu a seznamuje nás s technikami, které se více než 3000 let předávaly pouze ústně. Tradice Bílé tygřice, se kterou nás tato kniha seznamuje, vznikla v roce 1748. Podtitul: Sexuální tajemství taoistické mistryně Bílá Tygřice je žena, která provádí sexuální a duchovní cvičení, aby si zachovala krásu a mladistvý vzhled, realizovala svůj ženský potenciál a dosáhla nesmrtelnosti. Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické ... Vyučování bíle tygřice - Sexuální tajemství taoistické ... ... . Vyučování Bílé tygřice - Sexuální tajemství taoistické mistryně Bílá Tygřice je žena, která provádí sexuální a duchovní cvičení, aby si zachovala krásu a mladistvý vzhled, realizovala svůj ženský potenciál a dosáhla nesmrtelnosti. Učen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY