Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech

Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech - František Pohl (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
František Pohl (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Pohl (ed.),. Číst Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná fotografická publikace, která mapuje stavebně - historický vývoj Arcibiskupského paláce, jeho umělecké památky a interiéry. Kniha prezentuje řadu historických fotografií černobílých i barevných, které byly převedeny do digitální kvality, a více než 1500 nových fotografií. Historické podklady byly čerpány z archivních zdrojů Arcibiskupství pražského, Archivu hl.m. Prahy, Kanceláře prezidenta republiky, Metropolitní kapituly U sv. Víta v Praze, z Muzea hl.m. Prahy, Národní galerie, Národního památkového ústavu Praha, Správy Pražského hradu a Strahovského kláštera.


...upství pražské ve fotografiích a obrazech Editor: Pohl, František a Skopec, František Nakladatel: Arcibiskupství pražské EAN: 9788090710702 ISBN: 978-80-907107--2 Popis: 1× kniha, vázaná, 510 stran, česky Rozměry: 24,5 × 34 cm Rok vydání: Oficiální webové stránky Arcibiskupství pražského ... Milan Buben - Katolická teologická fakulta ... . Kniha: Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech Autor: František Pohl ; František Skopec Výpravná fotografická publikace, která mapuje stavebně - historický vývoj Arcibiskupského paláce, jeho umělecké památky a interiéry. Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech - František Pohl, František Skopec . Výpravná fotografická publikace, která mapuje stavebně - his ... František Skopec | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Arcibiskupství pražské ve fotografiích a obrazech - František Pohl, František Skopec . Výpravná fotografická publikace, která mapuje stavebně - his...SOUVISEJÍCÍ KNIHY