Evropou na kole: 5 751 km z Čech až do Afriky

Evropou na kole: 5 751 km z Čech až do Afriky - Martin Stiller | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Stiller
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Evropou na kole: 5 751 km z Čech až do Afriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evropou na kole: 5 751 km z Čech až do Afriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Stiller. Číst Evropou na kole: 5 751 km z Čech až do Afriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké je to, když si podáte inzerát se zněním: Hledám holku, která by měla chuť vydat se v létě 2001 na kole na Gibraltar, pojednává cestopisná novinka známého cyklocestovatele a beskydského chataře na Malé Prašivé Martina Stillera. Jeho vůbec první velká transkontinentální expedice vedla v roce 2001z rodného Broumova až na africký kontinent do marockého Fésu. 5 751 km dlouhou trasu podnikl společně s kamarádkou Lenkou Jarou, která s Martinem cestovala právě díky zmíněnému cykloinzerátu. Nakoukněme tak pod pokličku expedičního deníku dvou mladých cyklocestovatelů, kteří se na trase museli vyrovnávat s mnoha nástrahami, zejména s enormním horkem.


...l: 5 751 km z Čech až do Afriky Jaké je to, když si podáte inzerát se zněním: Hledám holku, která by měla chuť vydat se v létě 2001 na kole na Gibraltar, pojednává cestopisná novinka známého cyklocestovatele a ... A tak tedy jdu… - Cestopis a příběh o prožití 787 km ... ... ... Zboží ze stejné kategorie - Evropou na kole - 5 751 km z Čech až do Afriky Západní stěna - Pod sebou propast, před sebou vítězství Spolu se svými dvěma kamarády se Messner pokouší zdolat západní stěnu Ortleru cestou, ... Evropou na kole - 5 751 km z Čech až do Afriky - Martin Stiller . Jaké je to, když si podáte inzerát se zněním: Hledám holku, která by měla chuť vydat se v létě 2001 na kole na Gibraltar, pojednává cestopisná ... Evropou na kole - 5 751 km z Čech až do Afriky - Cestopisy ... ... ... Evropou na kole - 5 751 km z Čech až do Afriky - Martin Stiller . Jaké je to, když si podáte inzerát se zněním: Hledám holku, která by měla chuť vydat se v létě 2001 na kole na Gibraltar, pojednává cestopisná novinka známého cyklocestovatele a beskydského chataře na Malé Prašivé Martina Stillera. Evropou na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY