Jak se dělá galerie

Jak se dělá galerie - Ondřej Chrobák, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Chrobák,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dělá galerie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se dělá galerie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Chrobák,. Číst Jak se dělá galerie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Galerie jsou místa, která slouží k vystavování uměleckých děl. To ví přece každý. Jak ale galerie vznikaly a postupem času se proměňovaly? Jakým způsobem se zde díla prezentují, jak se o ně galerie starají a jak se připravuje výstava? Kdo všechno v galeriích pracuje? To vše se dozvíte v nové knize Jak se dělá galerie, která je věnována především všem dětem ve věku 8–12 let. Své si v ní najde každý, kdo se o umění zajímá a chtěl by nahlédnout „pod pokličku“ galerijního provozu. Autory textů knihy, bohatě ilustrované Davidem Böhmem, jsou Ondřej Chrobák, Rostislav Koryčánek a Martin Vaněk. Zveme vás do světa muzeí a galerií, kde je možné zažít nečekaná setkání a odkrývat poutavé příběhy.


...dělá galerie Autor: Chrobák, Ondřej, Koryčánek, Rostislav a Vaněk, Martin Nakladatel: Moravská galerie v Brně EAN: 9788070273036 ISBN: 978-80-7027-303-6 Ilustrace: Böhm, David Popis: 1× kniha, vázaná, 63 stran, česky Rozměry: 24 × 34 cm Rok vydání: Nevíte jak se vyrábí nějaká věc? Zavítejte do naší rubriky Jak se to dělá, kde se dozvíte jak se dělají nejběžnější věcí které každý den využíváte a ani neví ... Galerie: Jak se dělá dítě - 12 - tn.cz ... ... Jak se dělá galerie book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers. Bohatě ilustrovaná kniha, která zve malé čtenáře do světa muzeí ... Jak se dělá galerie Bohatě ilustrovaná kniha, která zavede malé čtenáře do světa muzeí a galerií. Ilustrátor ... Jak se dělá galerie by David Böhm - Goodreads ... ... Jak se dělá galerie book. Read 8 reviews from the world's largest community for readers. Bohatě ilustrovaná kniha, která zve malé čtenáře do světa muzeí ... Jak se dělá galerie Bohatě ilustrovaná kniha, která zavede malé čtenáře do světa muzeí a galerií. Ilustrátor ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY