Jde to i s úsměvem

Jde to i s úsměvem - Karel Nešpor | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Nešpor
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jde to i s úsměvem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jde to i s úsměvem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Nešpor. Číst Jde to i s úsměvem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Špatné zvyky: Hoďte za hlavu špatné zvyky a nahraďte je dobrými. Nevhodnou společnost: Hoďte za hlavu špatnou společnost (i virtuální). Riziková prostředí: Hoďte za hlavu riziková prostředí. Na většinu lidí například nepůsobí dobře rušná nákupní centra, tlačenice a dlouhé cestování. Hloupá přání: Hoďte za hlavu hloupá přání a budete svobodnější. Soupeření: Hoďte za hlavu soupeření. Každý z nás je jedinečný, má vlastní životní úkol a poslání. Sebelítost: Hoďte za hlavu sebelítost. Působí jako mrak zakrývající dobré možnosti, které nabízí určitá životní situace. Ke zlepšení nálady toho někdy opravdu stačí málo. Osvědčenou metodou je čtení zábavných, poučných, terapeutických krátkých příběhů ze života, ať už se zakládají na pravdě či jsou autorovým zbožným přáním. Karel Nešpor tento (samozřejmě nealkoholický!) koktejl namíchal vskutku bravurně. Smích nám dělá zkrátka dobře, a tak toho využijeme. Kniha je doplněna užitečnou kapitolkou Jednoduché postupy, návody a techniky. MUDr. Karel Nešpor, CSc., je český psychiatr specializovaný na léčbu návykových nemocí, publicista a pedagog. V Portále vyšla řada jeho úspěšných knih, mj. Kudy do pohody, Jak být milejší nebo Střízlivě, většinou vesele.


...niha Jde to i s úsměvem se zabývá těmi zdravými emocemi, jako je vděčnost, laskavost, pohoda, spokojenost či důvěra ... Jde to i s úsměvem - daryzivota.sk ... . Obsahuje mnoho krátkých příběhů, zamyšlení, postřehů, které nám mohou pomoci nahlédnout na některé situace z jiného úhlu nebo se zamyslet nad jiným způsobem jejich řešení. Všetky informácie o produkte Kniha Jde to i s úsměvem - Karel Nešpor, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jde to i s úsměvem - Karel Nešpor. Řekněte si: „Jde to i s úsměvem." Pak se usmějte a začněte třeba uklízet. Když jsme s MUDr. Karlem Nešporem př ... Jde to i s úsměvem - Karel Nešpor | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Řekněte si: „Jde to i s úsměvem." Pak se usmějte a začněte třeba uklízet. Když jsme s MUDr. Karlem Nešporem připravovali tuto knihu, chtěli jsme na obálku přidat fotografii. Samozřejmě autorovu a v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY