Na Elzu je spolehnutí

Na Elzu je spolehnutí - Zuzana Pospíšilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na Elzu je spolehnutí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na Elzu je spolehnutí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Na Elzu je spolehnutí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Řeknete si kočka – chlupatý mazel, to byste ale Elzu podcenili. Elza je věrná přítelkyně, čtenářka, kuchařka a detektivka. Vylíže se z každé bryndy. Mají kočičí kamarádi hlad? Zuří v noci bouřka? Ztratily se slepice? Všechno se dá nějak vymňouknout. Ať se děje co se děje, na Elzu je spolehnutí! Příběh o chytré kočce tulačce, která nakonec najde velkou kočičí rodinu, je určen pro začínající čtenáře. Doprovázejí ho přívětivé ilustrace Evy Rémišové.


...a Elzu je spolehnutí. Audio ukázka z knihy ... Na Elzu je spolehnutí - Zuzana Pospíšilová - Megaknihy.cz ... . O Autorovi Pospíšilová Zuzana. Zuzana Pospíšilová je oblíbená autorka věnující se téměř výhradně původní tvorbě pro děti. S jejími texty se dětští čtenáři mohou setkávat od roku 2004, kdy jí vyšly první pohádkové příběhy v časopise Sluníčko. Na Elzu je spolehnutí. 21.1.2019. Vrní a přede, miluje mlíčko a svou paní Mikulkovou. Zkrátka kočka. Vlastním jménem Elza. A ... Na Elzu je spolehnutí - Zuzana Pospíšilová | Elektronická ... ... . Zkrátka kočka. Vlastním jménem Elza. Ale pozor, Elza není jenom obyčejná kočka domácí! Je to věrná přítelkyně, čtenářka, kuchařka a detektivka. Tahle kočičí dobrodružka vám předvede velkou záchrannou akci a zároveň klidně ... Všechno se dá nějak vymňouknout. Ať se děje ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY