Nikde není řečeno

Nikde není řečeno - Petr Hruška | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hruška
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nikde není řečeno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nikde není řečeno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hruška. Číst Nikde není řečeno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedním z klíčových témat nové sbírky Petra Hrušky je ocitání. Ti, kdo v jeho básních žijí, se neustále ocitají v nečekaných situacích a na rozmanitých místech v jakémsi typicky hruškovském neklidu, náhle zbaveni vědomí stability. Svět se s nimi kymácí jako na lodi, což je opakovaný motiv jeho básní, které v této sbírce častěji než dřív překračují práh domova. Ono ocitání však skrývá i řadu dalších významů. Především předestírá znejisťující otázky citu a citového prožívání jednoho člověka druhým. A nad tímto vratkým počínáním pochybujících lidí bez přestání rostou obří konstrukce hal a jiných monster naší doby, v tragikomickém úsilí udržet svět pohromadě… Básně různých odstínů, podivná torza připomínající útržky z pravěkých hliněných destiček. Právě zde zkáza času vytvořila nové, úchvatné básně. Nepokojně komponovaná sbírka o nepokoji dneška.


...ení řečeno Autor: Hruška, Petr Nakladatel: Host EAN: 9788075776204 ISBN: 978-80-7577-620-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 13,4 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Petr Hruška: Nikde není řečeno | Vstupenky na akci 25. 2 ... ... . vydání) Nikde není řečeno Host, 2018, 96 pp. Language: Czech Genre: Poetry ISBN: 9788075776204 Contacts. E: [email protected] A collection of poetry where existential images of people today mingle with messages from ancient times. Název Nikde není řečeno tak naprosto vystihuje charakter sbírky. Nedořečenost a jakási mlhavost veršů graduje díky úryvkům ze sumerských destiček, jež jsou plné fragment ... Nikde není řečeno - Hruška Petr | Artforum - dobrodružstvo ... ... . Název Nikde není řečeno tak naprosto vystihuje charakter sbírky. Nedořečenost a jakási mlhavost veršů graduje díky úryvkům ze sumerských destiček, jež jsou plné fragmentárních textů. Znovu se ve sbírce objevuje setkáváme s Adamem, tak typickým motivem pro tohoto autora, který je pro nás ale stále tajemstvím. ... Na uvedení sbírky Nikde není řečeno se podí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY