Počítání soba Boba - 2. díl

Počítání soba Boba - 2. díl - Jiřina Bednářová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiřina Bednářová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Počítání soba Boba - 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Počítání soba Boba - 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiřina Bednářová. Číst Počítání soba Boba - 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji matematických schopností a prevenci potíží v matematice po zahájení školní docházky, zároveň rozvíjí matematické nadání, přemýšlení. Při práci s knihou se budují základní matematické pojmy jako např. všechny, některé, málo, hodně, stejně, méně, více … Zaměřuje se na rozvoj matematických schopností, jako je třídění, řazení, základy orientace v prostoru atd.


...e Počítání soba Boba - 1. díl obsahuje: 1) náměty pro rozvoj matematických schopností pro děti ve věku od 3 do 5 let, pomocí kterých se rozvine: - používání výrazů, jež vedou k porovnávání, srovnávání, vytvoření matematických představ a pojmů - myšlení, logické uvažování - prostorové vnímání Publikace Počítání soba Boba - 2 ... Počítání soba Boba - 2. díl - Jiřina Bednářová | KOSMAS.cz ... ... . díl obsahuje: 1) náměty pro rozvoj matematických schopností pro děti ve věku od 4 do 6 let, pomocí kterých se rozvíjí: - používání výrazů, jež vedou k porovnávání, srovnávání, vytvoření matematických představ a pojmů - myšlení, logické uvažování - prostorové vnímání Publikace Počítání soba Boba - 1. díl obsahuje: 1) náměty pro rozvoj matematických schopností pro děti ve věku od 3 do 5 let, pomocí kterých se rozvine: - používání výrazů, jež vedou k porovnávání, srovnávání, vytvořen ... Počítání soba Boba 2. díl / Najlacnejšie knihy ... . díl obsahuje: 1) náměty pro rozvoj matematických schopností pro děti ve věku od 3 do 5 let, pomocí kterých se rozvine: - používání výrazů, jež vedou k porovnávání, srovnávání, vytvořen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY