V moci kouzel

V moci kouzel - Kieran Fanning | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kieran Fanning
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V moci kouzel.pdf


Chcete si knihu přečíst?V moci kouzel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kieran Fanning. Číst V moci kouzel Online je nyní tak snadné!





POPIS


Pro Toma a Lízu začnou skutečné problémy, když se ukáže, že jejich nová třídní učitelka je ve skutečnosti hrozivá čarodějnice. Pomocí své čarodějné hůlky a nejrůznějších lektvarů vyvolává jedno děsné kouzlo za druhým. Dříve, než to však našim hrdinům dojde, ocitnou se s čarodějnicí, jejím synem a zotročenými duchy na čarovném ostrově. Jedinou šancí je čarodějnici přemoci… Čtenář provází Toma a Lízu nejrůznějšími situacemi příběhu, z nichž každá vrcholí hádankou, hlavolamem nebo jiným úkolem. Jen správné vyluštění poskytne klíč k dalšímu pokračování příběhu.


...ouzel. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Ministerstvo kouzel | Harry Potter | Edna.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jako v předchozích dvou knihách (Cesta Vikingů a Odhalení zločinu) čtenář provází Toma a Lízu mnoha dobrodružstvími jejich dalšího příběhu, který je tentokrát inspirován dějem Shakespearovy hry Bouře. Elektronická kniha: V moci kouzel Autor: Eva Hudečková Autorčino půvabné vyprávění nás ... Eva Hudečková: V moci kouzel - Čtenářský-deník.cz ... . Elektronická kniha: V moci kouzel Autor: Eva Hudečková Autorčino půvabné vyprávění nás zavede do země jezer a březových hájů, kde lidu vládne královna víl; do krásného města Adulár, kde všichni obyvatelé jsou pyšní a bezcitní, ... Kniha V moci kouzel Přidat komentář. Georgianna. 11.04.2011. Tato kníž...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY