Západní fronta: ode Dne D až do zániku Třetí říše

Západní fronta: ode Dne D až do zániku Třetí říše - Julian Thompson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julian Thompson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Západní fronta: ode Dne D až do zániku Třetí říše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Západní fronta: ode Dne D až do zániku Třetí říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julian Thompson. Číst Západní fronta: ode Dne D až do zániku Třetí říše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Západní fronta obsahuje originální a přeložené faksimile více než 30 mimořádně vzácných dobových dokumentů, které jsou přímo začleněny do jejích stránek. Publikace tedy umožňuje vzít si do rukou mapy, deníky, dopisy, přísně tajné dokumenty, brožurky, propagandistické letáky a plakáty, které byly dosud skryty v archívech nebo vystaveny v britském Královském válečném muzeu či jiných sbírkách po celém světě. Prostřednictvím těchto faksimilií můžete znovu prožít důležité okamžiky historie. Mnohé z dokumentů byly teprve nedávno objeveny a dosud nebyly publikovány. Publikace obsahuje přes 200 fotografií a 20 plnobarevných bitevních map. Kniha obdržela cenu za Nejkrásnější naučnou knihu 15. ročníku Podzimního knižního trhu v Havlíčkově Brodě.


...čně zpracovaná publikace Západní fronta s podtitulem „Ode Dne D až do zániku Třetí říše" zkušeného anglického autora Juliana Thompsona zaujme na první pohled již svým nezvyklým formátem a pevným obalem ... Erzi - Bazar knih (nabídka) | Databáze knih ... . Kniha za cenu blížící se tisíci korunám (anglický originál na Amazonu stojí 29.70 USD, což je asi 700 ... Západní fronta: ode Dne D až do zániku Třetí říše. Julian Thompson Nakladatelé: ... Kniha Západní fronta obsahuje originální a přeložené faksimile více než 30 mimořádně vzácných dobových dokumentů, které jsou přímo začleněny do jejích stránek. ... Z ... Kategorie "Válečná literatura" - Antikvariát Avion ... . Julian Thompson Nakladatelé: ... Kniha Západní fronta obsahuje originální a přeložené faksimile více než 30 mimořádně vzácných dobových dokumentů, které jsou přímo začleněny do jejích stránek. ... Západní fronta ode Dne D až do zániku Třetí říše ... Kniha Západní fronta ode Dne D až do zániku Třetí říše. ... Julian Thompson britská, 1934. Západní fronta ode Dne D až do zániku Třetí říše ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY