Otec musí zemřít

Otec musí zemřít - Sandrone Dazieri | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sandrone Dazieri
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Otec musí zemřít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Otec musí zemřít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandrone Dazieri. Číst Otec musí zemřít Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Vidí to, co jiní nevidí. Temný italský thriller, který sklízí úspěchy po celém světě."Dante Torre je jeden z nejlepších italských analytiků. Dětství strávil zavřený v silu, kde ho věznil muž přezdívaný Otec. Z hrůzného zážitku si odnesl klaustrofobii, ale i vynikající pozorovatelské schopnosti. Když je s policistkou Colombou Caselliovou přizván k vyšetřování vraždy, při níž zmizel syn oběti, pochopí – Otec je zpět a nemůže se dočkat shledání se svým dávným vězněm. Dokáže se Dante postavit strachu a zachránit chlapce před děsivým osudem?


...ha Otec musí zemřít Přidat komentář ... Otec musí zemřít | KNIHCENTRUM.cz ... . petula22. 21 09. května. Námět zajímavý, příběh dobře postavený, trochu zamotané, bavily mě obě hlavní postavy Dante a Colomba. ... Otec musí zemřít se v Itálii vyhoupnul na první příčky tohoto žánru a já plně rozumím tomu proč. Nenechte se odradit počtem stran, od prvních slov, od prvních stránek jste okamžitě vtaženi do krutého, lstivého, zvráceného děje, až na konci vydechnete se slovy - páni! Otec musí zemřít Sandrone Dazieri. 4,3 ( 3) Vidí to, co jiní nevidí. Te ... Kniha: Otec musí zemřít (Sandrone Dazieri) | bux.sk ... . 4,3 ( 3) Vidí to, co jiní nevidí. Temný italský thriller, který sklízí úspěchy po celém světě. Dante Torre je jeden z nejlepších italských analytiků. Dětství strávil zavřený v silu, kde ho ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY