Moje Pacifická hřebenovka

Moje Pacifická hřebenovka - Monika Benešová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Benešová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje Pacifická hřebenovka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje Pacifická hřebenovka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Benešová. Číst Moje Pacifická hřebenovka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na Pacifickou hřebenovku se ročně vydá 3000 lidí, ale dokončí ji jen 180 z nich. Monika patří mezi ně. A to byla ještě před nedávnem bledou pacientkou s vážnými zdravotními potíži a psychickými problémy. Přesto se rozhodla změnit život a splnit si sen – projít pěšky celou Ameriku. Postavila se nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám, které potkávala, když putovala sama divočinou. Pacifická hřebenovka ji tvrdě zkoušela. Naučila ji ale nevzdávat se.


...cifická hřebenovka Monika Benešová . ... Moje Pacifická hřebenovka - Knihkupectví Luxor ... .. Postavila se nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám, které potkávala, když putovala sama divočinou. Pacifická hřebenovka ji tvrdě zkoušela. Naučila ji ale nevzdávat se. 269 Kč 299 Kč - ušetříte 30 Kč (10 %) Moje Pacifická hřebenovka book. Read 9 reviews from the world's largest community for readers. Více než 4 200 km sama americkou divočinou. Příběh holky z... Kniha: Moje Pacif ... E-kniha: Moje Pacifická hřebenovka (Monika Benešová ... ... . Příběh holky z... Kniha: Moje Pacifická hřebenovka (Monika Benešová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Na Pacifickou hřebenovku se ročně vydá několik tisíc lidí, ale dokončí ji jen desetina z nich. Monika patří mezi ně. A to byla ješ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY