Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu;

Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu; - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu;.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu; ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu; Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tohle není kniha, ani diář. Tohle je zápisník zdravého životního stylu. Ať už se snažíte změnit svůj život, jíst zdravě, sportovat nebo se třeba naučit něco nového, tohle je vaše motivace, inspirace, kamarád do kabelky. Můj (re)start je zápisník, který vám pomůže utříbit myšlenky, uvědomit si, co chcete, co se vám povedlo či nepovedlo. Je to způsob, jak dosáhnout cíle, jak zjistit, co můžete ještě vylepšit. Svými postřehy vás pobaví výživový specialista Petr Havlíček, který tentokráte nebude mluvit pouze o jídle, ale také o životě. Najdete zde také 12 receptů na zajímavá jídla ze zajímavých surovin. A k tomu jsme ještě přidali více než 25 rad, tipů a zajímavostí, jak ten životní restart zvládnout s úsměvem na rtech, s chutí, energií a pohodou a hlavně, jak u něj už vydržet.


... zápisník zdravého životního stylu. Ať už se snažíte změnit svůj život, jíst zdravě, sportovat nebo se třeba naučit něco nového, tohle je vaše motivace, inspirace, kamarád do kabelky ... Restart kniha - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Můj (re)start je zápisník, který vám pomůže utříbit myšlenky, uvědomit si, co chcete, co se vám povedlo či nepovedlo. Tohle je zápisník zdravého životního stylu. Ať už se snažíte změnit svůj život, jíst zdravě, sportovat nebo se třeba naučit něco nového, tohle je vaše motivace, inspirace, kamarád do kabelky. Můj (re)start je zápisník, který vám pomůže utříbit myšlenky, uvědomit si, co chcete, co se vám povedlo či nepovedlo. Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu; Nakladatel: ... Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu | Knihy ... ... . Můj (re)start je zápisník, který vám pomůže utříbit myšlenky, uvědomit si, co chcete, co se vám povedlo či nepovedlo. Můj (re)start - Zápisník zdravého životního stylu; Nakladatel: Czech news center EAN: 9788087033692 ISBN: 978-80-87033-69-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY