Z předškoláka školákem

Z předškoláka školákem - Ivana Dušková, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Dušková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z předškoláka školákem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z předškoláka školákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Dušková,. Číst Z předškoláka školákem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máte pochybnosti o tom, zda je vaše dítě dostatečně zralé na vstup do školy? Nevíte, jak mu pomoci s rozvojem rozumových a grafomotorických schopností a dovedností? Tato kniha je věnována nejen rodičům předškolních dětí, ale také všem, kteří s nimi pracují a věnují se jim při přípravě na jejich novou roli školáka. Kniha nejprve představuje kritéria školní zralosti předškolního dítěte a nabízí seznam otázek, na které by zralé dítě mělo znát odpovědi. Dále se zabývá tím, jaké mohou být důvody k odkladu školní docházky nebo naopak k předčasnému zaškolení. V první části knihy naleznete také ukázkové případy psychologického vyšetření dětí, u kterých byla školní zralost posuzována. Jsou zde uvedeny ukázky jejich kresebného projevu, které tak můžete porovnat s kresbami svého dítěte. Druhá část knihy přináší na 90 černobílých pracovních listů podněcujících dětskou fantazii, které vám pomohou rozvíjet dítě tak, aby bylo připravené na školu. • Umí se orientovat v prostoru? • Pozná rytmus? • Má početní představy? • Drží správně tužku? • Rozpozná, co je malé a co velké? • Zvládne odlišit figuru od pozadí? Pracovní listy můžete použít jako pomocný diagnostický nástroj – pokud si vaše dítě poradí se všemi úkoly bez problémů, je velmi pravděpodobné, že je po rozumové a grafomotorické stránce zralé a připravené na vstup do školního světa.


...u knihy Z předškoláka školákem. Úvod Komu je „pracovní kniha" určena Jak s „pracovní knihou" pracovat a jak ji maximálně využít 1 ... Kniha Z předškoláka školákem | Moja-Kniha.sk ... . Školní zralost a připravenost na školu 2. Kritéria školní zralosti 3. Rozvoj motoriky 4. Základní psychické potřeby dítěte 5. Problematika odkladu školní docházky E-book "Z předškoláka školákem v pohodě a s úsměvem" je, podle mého názoru, úžasným pomocníkem každého rodiče malého předškoláka. Jsem maminkou 4,5 letého chlapečka a 1,5 leté holčičky. Od 3 let se synem navštěvujeme logopedii a už teď přemýšlím, jak mu více p ... Z předškoláka školákem - Předškoláci - omalovánky ... ... . Jsem maminkou 4,5 letého chlapečka a 1,5 leté holčičky. Od 3 let se synem navštěvujeme logopedii a už teď přemýšlím, jak mu více pomoci při dalším rozvoji a díky Marcelčinému ... Z předškoláka školákem Auto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY