Němý svědek: Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy

Němý svědek: Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy - Agatha Christie | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Němý svědek: Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Němý svědek: Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Němý svědek: Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka detektivky Němý svědek (1938). Příbuzní už se ho nemohou dočkat, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít, a za života nechce pustit ani chlup. A to přitom všichni peníze tak zoufale potřebují! Nakonec se do toho vloží pes Bob a nastraží na milou Emily past v podobě míčku zapomenutého na schodech. Anebo ho tam nenechal Bob? A byl to vůbec míček? Ale vždyť je to jedno, teta stejně zemřela přirozenou smrtí. Nebo ne? Poté co dostane dopis s prosbou o pomoc, pouští se slavný detektiv Hercule Poirot do pátrání, aby – jak jinak – odhalil pravdu.


...vědek: Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy ... Němý svědek (Agatha Christie) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . ... to je zápletka detektivky Němý svědek (1938). Příbuzní už se ho nemohou dočkat, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít, a za života nechce pustit ani chlup. ... Němý svědek Slavný detektiv Hercule Poirot a jeho příběhy. Čtenářské recenze (2 ... Poté, co dostane dopis s prosbou o pomoc, pouští se slavný detektiv Hercule Poirot do pátrání, na jehož konci budou všechny záhady objasněny a všechny otázky samozřejmě správně zodpovězeny ... Kniha Němý svědek ... již se těším na další ... Hercule Poirot | tv.prehraj.me - filmy a seriály online v ... ... ... Kniha Němý svědek ... již se těším na další příběhy a vyšetřování. A další diskuze dvou hlavních postav. zdenaR. Poté co dostane dopis s prosbou o pomoc, pouští se slavný detektiv Hercule Poirot do pátrání, aby - jak jinak - odhalil pravdu. Autor: Agatha Christie Edice: Slavný detektiv Hercule Poirot Rok vydání: 2019 Vazba: Pevná s přebalem leskl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY