Řeč těla: Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla

Řeč těla: Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla - Gregor Adamczyk, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gregor Adamczyk,
DIMENZE
4,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeč těla: Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Řeč těla: Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gregor Adamczyk,. Číst Řeč těla: Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla Online je nyní tak snadné!

POPIS


- Jaké signály vysíláte mimikou, gesty, vaším hlasem i způsobem chůze? - Co říká řečí těla váš partner v komunikaci? - Jak cíleně používat řeč těla při přijímacím pohovoru nebo při rozhovoru s nadřízeným? - Jak pracovat s řečí těla při prodeji a prezentacích? - Jak se stát sebevědomějšími a přesvědčivějšími partnery v komunikaci? - Co se můžete naučit od herců? - a mnoho dalších praktických rad a příkladů zkušených školitelů - herečky a režiséra -, které vám pomohou vyznat se v tajemství řeči těla Kniha je doplněna množstvím názorných fotografií a užitečnými praktickými cvičeními, díky nimž se naučíte lépe vnímat své tělo a ovládat své emoce.


...ana Bruno / Gregor Adamczyk Řeč těla Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: DOTISK 2012, 2011, 2008, 2007, 2006 Licensed edition by the Rudolf Haufe Verlag GmbH & Co ... Řeč těla jak rozumět signálům řeči těla a cíleně je ... ... . KG, Branch München, Federal Republic of Germany, 2004. Kniha: Řeč těla -- Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči těla - Gregor Adamczyk; Tiziana Bruno Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Jak svou řečí těla působíte na druhé lidi? Jak můžete vhodnou gestikulací a mimikou ovlivnit svůj protějšek? Co se skrývá za řečí těla ostatních? Úspěšní trenéři vás provedou úskalími a z ... Řeč těla -- Jak neverbálně působit na druhé a rozumět řeči ... ... . Jak svou řečí těla působíte na druhé lidi? Jak můžete vhodnou gestikulací a mimikou ovlivnit svůj protějšek? Co se skrývá za řečí těla ostatních? Úspěšní trenéři vás provedou úskalími a záludnostmi neverbální komunikace pomocí praktických rad, tipů a příkladů, které nejsou vyjádřeny jen slovn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY