Reflexní terapie obličeje

Reflexní terapie obličeje - Nhuan Le Quang, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Nhuan Le Quang,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Reflexní terapie obličeje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Reflexní terapie obličeje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nhuan Le Quang,. Číst Reflexní terapie obličeje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato prakticky zaměřená kniha je podrobnou učebnicí u nás málo známé vietnamské metody reflexní terapie obličeje zvané Dien’ Cham’. Její předností je především to, že stimulace bodů na obličeji se neprovádí akupunkturními jehlami, nýbrž jednoduše prsty nebo kulatým koncem propisovačky. Nemusíte pronikat do složitých principů teorie pěti elementů, jin-jangu ani čínské medicíny. K tomu, abyste kdykoliv, kdekoliv a během několika málo minut vyléčili sebe nebo někoho druhého, vám postačí, jestliže si nastudujete umístění zhruba šedesáti základních bodů na obličeji. Úleva se dostaví téměř okamžitě a výsledky jsou neuvěřitelné. Ve druhé části knihy je uveden podrobný rejstřík prakticky všech nemocí, u nichž jsou vždy nakresleny příslušné body v obličeji, které je třeba stimulovat. Tento druh reflexní terapie má bez nadsázky zázračné účinky. Není třeba ničemu věřit, stačí vyzkoušet.


... terapie obličeje má jednu velkou výhodu: umožňuje zmírnit okamžitě jakoukoli bolest pouze pomocí vašich prstů ... Akupresurní body: mých 7 vyzkoušených favoritů | Mozaika ... ... . Jednoduché pojednání o základech této podivuhodné techniky vám umožní, abyste se během několika hodin seznámili se zhruba šedesáti reflexními body umístěnými na obličeji a mohli je používat ... Kupte knihu Reflexní terapie obličeje (Nhuan Le Quang) s 21 % slevou za 210 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více ne ... Reflexní terapie - Josef Vrba ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Reflexní terapie obličeje Tato prakticky zaměřená kniha je podrobnou učebnicí u nás málo známé vietnamské metody reflexní terapie obličeje zvané Dien' Cham'. Její předností je především to, že stimulace bodů na obličeji se neprovádí akupun...SOUVISEJÍCÍ KNIHY