Rule

Rule - Jay Crownover | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jay Crownover
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rule.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rule ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jay Crownover. Číst Rule Online je nyní tak snadné!

POPIS


Románový příběh o dnešních mladých Američanech. První ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek. Své příběhy vyprávějí napůl sami, druhou a často i protikladnou část vyprávějí jejich přítelkyně. Vždy jde o komplikované vztahy, lásku, sex i nenávist. Rule a Shaw jsou odlišní ze všech možných úhlů pohledu. S výjimkou jednoho… Shaw Rula miluje od prvního okamžiku, co ho spatřila. Chodila s jeho bratrem – dvojčetem, ten však tragicky zemřel. Od té doby je z ní anděl strážný žijícího dvojčete. Všechno mu odpouští, chlast i děvky, nevlídné chování, vše. Ona sama je z citově chladné tzv. lepší rodiny, proto se lépe cítí v Rulově rodině, která ji zbožňuje a syna se marně snaží „znormalizovat". Shaw se nebojí divokosti, tetování ani piercingu svého Rula, který ji však považuje jen za kamarádku. Cítí, že pro ni není „správný" partner, ale nemůže si pomoci. Ona sama se snaží žít podle uznávaných společenských pravidel, kterými Rule opovrhuje. Jedna noc plná vášně všechno změní… Zůstanou spolu, aniž by zničili svou lásku – nebo sebe navzájem?


...oun] a prescribed guide for conduct or action ... Navigable Waters Protection Rule | US EPA ... . the laws or regulations prescribed by the founder of a religious order for observance by its members. an accepted procedure, custom, or habit. a usually written order or direction made by a court regulating court practice or the action of parties. a legal precept or doctrine. a regulation ... Rule definition, a principle or regulation governing conduct, action, procedure, arrangement, etc.: the rules of chess. See more. 40 synonyms ... Rule Synonyms, Rule Antonyms | Merriam-Webster Thesaurus ... .: the rules of chess. See more. 40 synonyms of rule from the Merriam-Webster Thesaurus, plus 131 related words, definitions, and antonyms. Find another word for rule. Rule: a statement spelling out the proper procedure or conduct for an activity. rule (ro͞ol) n. 1. a. Governing power or its possession or use; authority. b. The duration of such power. 2. a. An author...SOUVISEJÍCÍ KNIHY