Zázračné stromy

Zázračné stromy - Olavi Huikari | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olavi Huikari
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné stromy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zázračné stromy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olavi Huikari. Číst Zázračné stromy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ilustrovaná knížka Zázračné stromy je výsledkem mnoha let vědeckého výzkumu o životě stromů. Proniká do jejich tajemného světa a nabízí nám nové pohledy na podstatnou součást přírody, o níž toho víme stále málo. Strom může žít stovky let, úzce spolupracuje s jinými rostlinami, zvířaty i mikroorganismy. Skupina stromů tvoří les, jenž nám poskytuje potravu a prostředí pro rozmanité formy života. Cílem této knihy je pomoci lépe pochopit tajemství stromů, jejich částí, růstu, dynamických změn a to, jak je jejich život propojen s tím, co znamená být člověkem.


...né stromy: Které uzdraví tělo, vyléčí zlomené srdce a dodají energii? Článek pokračuje ZDE / Další článek ... Huikari, Olavi: Zázračné stromy - iLiteratura.cz ... . zpět (shutterstock.com) Sdílet. Tweet. 20. července 2016 06:00 ... Ilustrovaná knížka Zázračné stromy je výsledkem mnoha let vědeckého výzkumu o životě stromů. Proniká do jejich tajemného světa a nabízí nám nové pohledy na podstatnou součást přírody, o níž toho víme stále málo. Strom může žít stovky let, úzce spolupracuje s jinými rostlinami, zvířaty i mikroorganismy. Zázračné stromy A ... Zázračné stromy: Které uzdraví tělo, vyléčí zlomené srdce ... ... . Strom může žít stovky let, úzce spolupracuje s jinými rostlinami, zvířaty i mikroorganismy. Zázračné stromy Autor Olavi Huikari. Ilustrovaná knížka Zázračné stromy je výsledkem mnoha let vědeckého výzkumu o životě stromů. Proniká do jejich tajemného světa a nabízí nám nové pohledy na podstatnou součást přírody, o níž toho víme stále málo. s názvem Zázračné České středohoří. Kniha je opět formátu A4 na šířku, ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY