Zen a umění lásky: Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat

Zen a umění lásky: Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat - Brenda Shoshannaová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brenda Shoshannaová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zen a umění lásky: Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zen a umění lásky: Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brenda Shoshannaová. Číst Zen a umění lásky: Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka, světoznámá americká psychoterapeutka Brenda Shoshanna, ukazuje ve své knize cestu k lásce: zenovou praxi, která přináší zcela odlišný pohled na lásku, mezilidské vztahy a život samotný. Kniha je rozdělena do tří částí: Začínáme, Zen v akci a Výcvik pro pokročilé. Každá z nich nabízí stavební kameny k tomu, aby se čtenář nejen mohl naučit milovat, ale aby především lépe porozuměl lásce samé. Ačkoli je praktikování zenu prosté, není vždy lehké. Rozhodně je to ovšem nová, mimořádně obohacující zkušenost, pozvánka na úžasnou cestu, na níž se stíny rozplývají pod přílivem mocného světla lásky a poznání.


...umění lásky: Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat Brenda Shoshannaová Nakladatel: Eminent 2005 Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Zen a umění lásky -- Kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat - Brenda Shoshanna ... Co muži na ženách opravdu milují? - Bohyně lásky ... .Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410 Kniha je rozdělena do tří částí: Začínáme, Zen v akci a Výcvik pro pokročilé. Každá z nich nabízí stavební kameny k tomu, aby se čtenář nejen mohl naučit milovat, ale aby především lépe porozuměl lásce samé. Ačkoli je praktikování zenu prosté, není vždy lehké. Zen a umění lásky [kniha pro všech ... KNIHA: Brenda Shoshanna: Zen a umění lásky ... . Každá z nich nabízí stavební kameny k tomu, aby se čtenář nejen mohl naučit milovat, ale aby především lépe porozuměl lásce samé. Ačkoli je praktikování zenu prosté, není vždy lehké. Zen a umění lásky [kniha pro všechny, kdo chtějí opravdu milovat] ... aby se čtenář nejen mo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY