Česko Slovensko / Kde domov náš…

Česko Slovensko / Kde domov náš… - Pavel Pafko, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Pafko,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko Slovensko / Kde domov náš….pdf


Chcete si knihu přečíst?Česko Slovensko / Kde domov náš… ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Pafko,. Číst Česko Slovensko / Kde domov náš… Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žijeme v nádherném koutě světa. Mnozí to víme, mnozí si to ani neuvědomujeme. Laskavý dárek přibližující krásu české a slovenské krajiny, kulturního dědictví a moudrého slova. V době, kdy jsou současnému člověku více než kdy v minulosti na dosah úchvatná místa celého světa, neškodí si trochu připomenout bohatství krásy, ale i společných kořenů dvou našich zemí,které tvořily do roku 1992 jeden státní celek. Text ke knize napsaly dvě výrazné osobnosti obou zemí, profesoři Pavel Pafko a Božidara Turzonovová, předmluvu napsal Jan Graubner, arcibiskup olomoucký.


...esko Slovensko / Kde domov náš… Autor: Pafko, Pavel a Turzonovová, Božidara Nakladatel: Leschinger Martin - Flétna EAN: 9788088068372 ISBN: 978-80-88068-37-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 21,5 × 21,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Pavel Pafko | Databáze knih ... . vydání) Česko, úředním názvem Česká republika, je stát ve střední Evropě. Samostatnost nabylo 1. ledna 1993 jako nástupnický stát Československa, předtím existovalo jako jedna ze dvou republik československé federace.Navazuje také na více než tisícileté dějiny české státnosti a kultury.Podle své ústavy je Česko parlamentní, demokratický právní stát s liberálním ... Žijeme v nádherném koutě světa. Mnozí to víme, mnozí si to ani neuvědomujeme. L ... Cesko slovensko | Stojizato.sme.sk ... .Navazuje také na více než tisícileté dějiny české státnosti a kultury.Podle své ústavy je Česko parlamentní, demokratický právní stát s liberálním ... Žijeme v nádherném koutě světa. Mnozí to víme, mnozí si to ani neuvědomujeme. L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY