Můj rok s inženýrem

Můj rok s inženýrem - Barbora Černohlávková Večeřová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Černohlávková Večeřová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj rok s inženýrem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můj rok s inženýrem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Černohlávková Večeřová. Číst Můj rok s inženýrem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokud si vezmete za muže inženýra, nemůžete se divit, když jednoho dne najdete v elektrické troubě přezkáče, mezi dveřmi krokodýla a v knihovně veslovací stroj. Inženýr má navíc energickou sestru Ivu, která jako doktorka jednotlivé události vtipně glosuje. Nahlédněte prostřednictvím humoristických fejetonů pod pokličku typického roku s inženýrem, poznejte inovativní přístupy k řešení problémů a nechte se bavit situacemi, které týden co týden v domácnosti gradují ad absurdum. Při čtení krátkých příběhů budete mít chuť vykřiknout: „To znám!“ neboť v každém muži je kus inženýra a v každé ženě alespoň trochu Ivy.


... s inženýrem Nakladatel: Ikar EAN: 9788024938288 ISBN: 978-80-249-3828-8 Originál: Můj rok s inženýrem Popis: Elektronická kniha, 240 stran, bez zabezpečení DRM, 0,7 MB ePUB, 1,6 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Kniha Můj rok s inženýrem Přidat komentář ... Můj rok s inženýrem Barbora Večeřová | Knihkupectví Daniela ... . Špekyn. 22. dubna. Výborná oddechová kniha pro zasmání! ... Hledáte Můj rok s inženýrem od Barbora Večeřová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Můj rok s inženýrem Autor Barbora Večeřová. Prožijte rok v jedné „typické" české domácnosti, která se jistě neliší od milionů dalších. Prožijte jej pohledem ženy, manželky a matky, která se s laskavým humorem sobě vl ... MŮJ NEJLEPŠÍ ROK 2019! - YouTube ... . 33 prodejen po celé ČR Můj rok s inženýrem Autor Barbora Večeřová. Prožijte rok v jedné „typické" české domácnosti, která se jistě neliší od milionů dalších. Prožijte jej pohledem ženy, manželky a matky, která se s laskavým humorem sobě vlastním zamýšlí nad nenadálými i „nadálými" rodinnými situa ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY