Nebezpečné hry

Nebezpečné hry - Danielle Steel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebezpečné hry.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nebezpečné hry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Nebezpečné hry Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slavná autorka společenských románů se tentokrát ponořila do fascinujícího prostředí zákulisí nejvyšší americké politky; přímo do Bílého domu. Televizní reportérka Alex Phillipsová vždycky kladla práci na první místo a pro dobrou reportáž by obětovala cokoliv. Naschvál upozadila svůj osobní život a blíž k tělu si pouští jen blízkého kolegu, kameramana Bena. Když se Alexin nadřízený dozví o skandálu v Bílém domě, který vede až k viceprezidentovi, vyšle svůj nejsilnější tým a Alex se pustí do práce s obvyklou vervou. Jenže po několika šokujících zjištěních si musí připustit, že tenhle skandál může spolu s několika mocnými lidmi smést i ty, které miluje.


...né hry je jeden z mála filmů, který nestojí ani tak na hercích, jako spíše na zvratech ... Bezpečné cesty.cz ... . V tomto filmu jsou hned čtyři, ale dělí se (teda, já jsem si je rozdělil) na tři kategorie. Do první kategorie patří první zvrat, který jsem nečekal a mile mě překvapil. Do druhé kategorie patří druhý a třetí, které ... Pri ktorých mobilných hrách by ste si mali dať pozor pri ich hraní? To sa dozviete v dnešnom videu. ZDROJE: Talking Angela https://goo.gl/h6oFrt https://goo.gl/5Zm9Jr Roblox (detskí ... Nebezp ... TOP 5 - Hry na mobil, ktoré nikdy nehrajte! (Talking ... ... . ZDROJE: Talking Angela https://goo.gl/h6oFrt https://goo.gl/5Zm9Jr Roblox (detskí ... Nebezpečné hry (1998) - Denise Richards, Toi Svane Stepp Maroš Barila. Loading... Unsubscribe from Maroš Barila? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 70.1K. Loading Nebezpečné hry 4 je svůdné pokračování série Nebezpečných her. Hotelový m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY