Sociální sítě - A to funguje jak?

Sociální sítě - A to funguje jak? - Emmanuel Trédez | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Emmanuel Trédez
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sociální sítě - A to funguje jak?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sociální sítě - A to funguje jak? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emmanuel Trédez. Číst Sociální sítě - A to funguje jak? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Digitální sociální sítě změnily zásadním způsobem naši komunikaci s ostatními. Můžeme navazovat nové kontakty, sdílet texty, fotky, videa, internetové odkazy a mnoho dalšího. Digitální doba má i své stinné stránky, které si děti pohybující se na sociálních sítích často ani neuvědomují. Cílem této knihy je odpovědět na jednoduché i složitější otázky, které si děti ohledně sociálních sítí pokládají, ať už jsou či nejsou jejich uživateli. Kniha ukazuje, jaké možnosti na sociálních sítích mají, a zároveň je učí osvojovat si dobré návyky a předcházet rizikům.


...lní sociální sítě změnily zásadním způsobem naši komunikaci s ostatními ... Školení Marketing na Facebooku a dalších sociálních sítích ... ... ... Sociální sítě - A to funguje jak? - Knihkupectví Ládví ... lní sociální sítě změnily zásadním způsobem naši komunikaci s ostatními. Můžeme navazovat nové kontakty, sdílet texty, fotky, videa, internetové odkazy a mnoho dalšího. Digitální doba má i své stinné stránky, které si děti pohybující se na sociálních sítích často ani neuvědomují. Sociální sítě - A to funguje jak? sociální sítě, facebook, youtube, instagram, kniha pro teenagery, bezpečnost on-line, používání internetu, sdílení fotografií, bezpečná hesla, internet Sociální síť, společenská síť nebo komunitní síť (anglicky social network nebo community network) je služba na Internetu, která registrovaným členům umožňuje si vytvářet osobní (či firemní) veřejný či částečně veřejný profil, komunikovat spolu, sdílet informace, fotografie, videa, provozovat chat a další akti...SOUVISEJÍCÍ KNIHY