Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den

Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den - Jamie Cat Callanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jamie Cat Callanová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jamie Cat Callanová. Číst Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dámy, dobrá zpráva je, že všechno, co umějí Francouzky, se můžete naučit. Zdá se, že ovládají kouzlo věčného mládí. V nové knize Jamie shromáždila rady Francouzek o vůních, módě a stylu, o péči o pleť a líčení: jak odhalit moc parfému, vytvořit si osobitý styl, začít od rukou, nohou a vlasů, vybírat si božské spodní prádlo, udělat vnitřní proměnu a přijímat vlastní věk s grácií. Dejte sbohem botoxu, redukčním dietám a pláči nad každou drobnou nedokonalostí. Vsaďte na krásu plynoucí z darů, které jste dostaly od přírody.


...uzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den ... Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit ... ... ... Kniha: Francouzky neztrácejí šmrnc (Jamie Cat Callan ... ... uzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den. ... dobrá zpráva je, že všechno, co umějí Francouzky, se můžete naučit. Zdá se, že ovládají kouzlo věčného mládí. V nové knize Jamie shromáždila rady Francouzek o vůních, módě a stylu, o péči o pleť a líčení: jak odhalit moc parfému ... Francouzky neztrácejí šmrnc: Tajemství, jak se cítit krásná každý den Jamie Cat Callanová Nakladatel: Ikar 2019 Francouzky neztrácejí šmrnc - Tajemství, jak se cítit krásná každý den Autor: Callanová, Jamie Cat Nakladatel: Esence EAN: 9788076170100 ISBN: 978-80-7617-010- Originál: Ooh La La! French Woman's Secret to Feeling Beautiful very day Překlad: Brabcová, Blanka Popis:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY