Homeopatický přístup k léčbě rakoviny

Homeopatický přístup k léčbě rakoviny - Catherine R. Coulterová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Catherine R. Coulterová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeopatický přístup k léčbě rakoviny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Homeopatický přístup k léčbě rakoviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine R. Coulterová,. Číst Homeopatický přístup k léčbě rakoviny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha vzbudila v Evropě i v Americe velkou pozornost. Postupy v ní popsané se značně liší od běžných postupů klasické homeopatie. Podle zkušeností autorů i jejich žáků je však mimořádně účinná při léčbě této nemoci, mající dnes epidemický průběh. Podle statistik rakovinu má, měl nebo ji teprve dostane každý třetí Evropan. Dr. Ramakrishnan léčil touto metodou více než 5000 pacientů nemocných rakovinou. Přístupy v knížce popsané se dají aplikovat i při léčbě jiných závažných nemocí. Oba autoři se těší mezinárodnímu renomé, Dr. Ramakrishnan je lékařem indického presidenta a C. Coulterová je známou autorkou knih o klasické homeopatii, např. Portrétů homeopatických léků. V knize vysvětlují na sto dvaceti šesti popisech případů, jak se metoda v praxi používá a podrobně objasňují její postupy. Některé případy mají i desetileté sledování od zahájení léčby. Mnoho Ramakrishnanových pacientů se po vyléčení nemoci těší plnému zdraví. Mnoho z těchto vyléčených případů se původně nacházelo v pokročilých stádiích vývoje nemoci, s mnoha metastázami, a s velmi špatnou konvenční prognosou. Mnoho jich vstupovalo do léčby oslabeno ozařováním a chemoterapií. Součástí metody je ovšem i paliativní působení u nevyléčitelných případů, vedoucí k odstranění nebo zmírnění bolestí a ke zmírnění nepohody. Ramakrishnan se nestaví negativně k používání operačních zásahů, avšak podává svědectví, že i značně hmotné nádory ustupují a mizí po homeopatických lécích.


...knihy Homeopatický přístup k léčbě rakoviny ... Homeopatická léčba rakoviny ... . ... Např. u rakoviny dutiny ústní uvádí úspěšnost léčby 86 %, při léčbě rakoviny hrtanu a hlasivek 70 %, u rakoviny štítné žlázy 71 %, u rakoviny jícnu 80 %, u rakoviny prsu 80 %, u rakoviny slinivky 75 %, u rakoviny konečníku 82 %, u prostaty 80 %. ... Kniha predstavuje súčasné vedecké informácie pre lekárov a homeopatov. Z obsahu: Homeopatický prístup, Hlavné lieky ... Homeopatický přístup k léčbě rakoviny - Catherine R ... ... . Z obsahu: Homeopatický prístup, Hlavné lieky používané pri liečbe rakoviny, Druhy rakoviny, pri ktorých bola homeopatická liečba úspešná, a najvhodnejšie lieky, Pomoc a paliácia v prípadoch rakoviny, ktoré sa nedajú homeopaticky vyliečiť. Homeopatický přístup k léčbě rakoviny dotlač Catherine Coulterová Detaily knihy. Autor: Catherine Coulterová Vydavateľstvo: Alternativa ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY