Host 2019/1

Host 2019/1 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Host 2019/1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Host 2019/1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Host 2019/1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byla to už trochu tradice: lednové číslo Hosta jsme prostě zasvětili čerstvému laureátovi Nobelovy ceny za literaturu. Dávalo to smysl — a redakci i jakousi jistotu. Leč doba zažité pořádky nectí, naopak, často se vzpírá v jejich okovech. V případě Nobelovy ceny to byla želízka pohlavní — první kostka z padajícího domina Švédské akademie nesla nálepku #MeToo. Trochu příznačně tak v letošním lednovém čísle nobelovský profil nahrazuje portrét vyslance Virginie Woolfové a sexuálních minorit, amerického prozaika Michaela Cunninghama. A když už došlo na inventuru pohodlných zvyků, vyměnili jsme několik rubrik: nově píše Karel Hvížďala glosy o médiích a Jan Štolba sloupek o… no, asi o tom všem, co ztrácíme, když se z psaní a čtení stane rutina. Přejeme vám nespoutané čtení.


... | 26 - 50 | 51 - 75 | 76 - 100 | Fox News host Britt McHenry claims her co-host, former pro wrestler Tyrus, subjected her to a never-ending onslaught of sexual harassment at work, according to a new lawsuit ... New MPI error with Intel 2019.1, unable to run MPI hello world ... . McHenry claims Tyrus Top 10 Free Minecraft Server Hosting Sites 2019 - Minecraft is a really fun exploration game played by many people worldwide. It is interesting because game player is given so much freedom to choose the course of their own game playing. Player can opt for several modes available in Minecraft based on their preference, such as survival and ... Actor and The Daily Show correspondent Ronny Chieng is set to host the 47th annual International ... Eddie Murphy's enduring mark on 'SNL,' the show helped ... ... . Player can opt for several modes available in Minecraft based on their preference, such as survival and ... Actor and The Daily Show correspondent Ronny Chieng is set to host the 47th annual International Emmy Awards. The International Ac...SOUVISEJÍCÍ KNIHY