Host 2019/1: měsíčník pro literaturu a čtenáře

Host 2019/1: měsíčník pro literaturu a čtenáře - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Host 2019/1: měsíčník pro literaturu a čtenáře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Host 2019/1: měsíčník pro literaturu a čtenáře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Host 2019/1: měsíčník pro literaturu a čtenáře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byla to už trochu tradice: lednové číslo Hosta jsme prostě zasvětili čerstvému laureátovi Nobelovy ceny za literaturu. Dávalo to smysl — a redakci i jakousi jistotu. Leč doba zažité pořádky nectí, naopak, často se vzpírá v jejich okovech. V případě Nobelovy ceny to byla želízka pohlavní — první kostka z padajícího domina Švédské akademie nesla nálepku #MeToo. Trochu příznačně tak v letošním lednovém čísle nobelovský profil nahrazuje portrét vyslance Virginie Woolfové a sexuálních minorit, amerického prozaika Michaela Cunninghama. A když už došlo na inventuru pohodlných zvyků, vyměnili jsme několik rubrik: nově píše Karel Hvížďala glosy o médiích a Jan Štolba sloupek o… no, asi o tom všem, co ztrácíme, když se z psaní a čtení stane rutina. Přejeme vám nespoutané čtení.


... H7O, Brno, Czech Republic. 3,370 likes · 219 talking about this ... Host, Měsíčník pro literaturu a čtenáře, Ročník XXIX ... ... ... Host Měsíčník pro literaturu a čtenáře 8/2011 | Knihy.ABZ.cz ... H7O, Brno, Czech Republic. 3,370 likes · 219 talking about this. Host - měsíčník pro literaturu a čtenáře Host 2019/1: měsíčník pro literaturu a čtenáře. Nakladatel: Spolek př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY