Mnich, který zmizel

Mnich, který zmizel - Peter Tremayne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Tremayne
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mnich, který zmizel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mnich, který zmizel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Tremayne. Číst Mnich, který zmizel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je horké léto roku 666 v irském království Muman a Cashel. Sídlo murmanských králů překypuje ruchem. Sjeli se sem lidé z širého okolí, aby se stali svědky smíření cashelského krále Colgúa a Donnenacha, vládce klanu lidu Uí Fidgente. Než se Colgú se svým hostem stačí uchýlit do hradu, zaútočí na ně neznámý lučištník a oba je zraní. Tím se roztočí kolo podezírání, domněnek a intrik, které ohrožují celé království a otřásají trůnem krále Colgúa. Přijít celé záhadě na kloub dostává za úkol Colgúova sestra Fidelma. Advokátka soudního dvora musí do devíti dnů předložit důkazy, které povedou k usvědčení pravého viníka, jenž stojí za důmyslnou sítí pletich. Sestra Fidelma s bratrem Eadulfem, který ji při pátrání provází, se vydávají nejdříve do opatství Imleach. Tam na ně čeká další případ, který si žádá jejich pozornost. Z opatství zmizel mnich Mochta, který se staral o relikvie svatého Ailbeho, zakladatele kláštera, který kdysi přinesl do Irska křesťanskou víru, a není k nalezení ani relikviář. Oba případy spolu na první pohled nesouvisejí, ale jak Fidelma s Eadulfem postupně nacházejí nová vodítka, ukazují se pozoruhodné souvislosti. Britský spisovatel Peter Tremayne je vpravdě mistrem keltské detektivky. Hluboká znalost irské historie dodává jeho románům jedinečnost a nápadité zápletky i vytříbený styl mu zaručují zájem a přízeň čtenářů ve všech zemích, kde příběhy se sestrou Fidelmou vycházejí.


...ž opatství zmizel i mnich, který se staral o relikvie svatého Ailbeho, zakladatele kláštera, jenž kdysi přinesl do Irska křesťanskou víru ... Kniha Mnich, který zmizel - Případ sestry Fidelmy - Peter ... ... . Oba případy spolu na první pohled nesouvisejí, ale Fidelma s Eadulfem postupně rozkrývají jejich důmyslné propojení. ... Z opatství zmizel mnich Mochta, který se staral o relikvie svatého Ailbeho, zakladatele kláštera, který kdysi přinesl do Irska křesťanskou víru, a není k nalezení ani relikviář. Oba případy spolu na první pohled nesouvisejí, ale jak Fidelma s Eadulfem postupně nacházejí nová vodítka, ukazují se pozoruhodné souvi ... Mnich, který zmizel - Peter Tremayne od 247 Kč - Heureka.cz ... . Oba případy spolu na první pohled nesouvisejí, ale jak Fidelma s Eadulfem postupně nacházejí nová vodítka, ukazují se pozoruhodné souvislosti. Všechny informace o produktu Kniha Mnich, který zmizel - Peter Tremayne, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mnich, který zmizel - Peter Tremayne. Z opatství zmizel mnich Mochta, který se staral o relik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY