Naší mamce hrabe

Naší mamce hrabe - Dana Hlavatá | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Hlavatá
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naší mamce hrabe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naší mamce hrabe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Hlavatá. Číst Naší mamce hrabe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dva bratři Maroš a David, přezdívaní Mako a Vido, žijí jen s rozvedenou mámou. Obyčejní chlapci v obyčejném bytě v obyčejném paneláku. Kromě školy, spolužáků a fotbalu řeší máminu vážnou známost. A starší Mako taky svoji novou spolužačku Emu. Podaří se klukům najít mámě partnera a sobě nového otce? Kam se dopracuje Mako s Emou? A co na to děda Teodor? Autorka úspěšných knih pro dospělé čtenářky nezapomíná ani na děti. Její vtipný román z reálného prostředí má ambice stát se populárním čtením pro třeťáky až páťáky. Čtivý příběh přináší svižný děj se zajímavou zápletkou, nečekanou pointou a šťastným koncem.


... mamce hrabe. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Naší mamce hrabe - Knihy.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dva bratři Maroš a David, přezdívaní Mako a Vido, žijí jen s rozvedenou mámou. Obyčejní chlapci v obyčejném bytě v obyčejném paneláku. Kromě školy, spolužáků a fotbalu řeší máminu vážnou známost. A starší Mako taky svoji nov ... Naší mamce hrabe - Dana Hlavatá | Knihy Dobrovský ... . Kromě školy, spolužáků a fotbalu řeší máminu vážnou známost. A starší Mako taky svoji novou spolužačku Emu. Podaří se klukům ... Naší mamce hrabe Dva bratři M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY