Sníh

Sníh - Orhan Pamuk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Orhan Pamuk
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sníh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sníh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orhan Pamuk. Číst Sníh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román tureckého nositele Nobelovy cenu za literaturu zavádí čtenáře do provinčního městečka Kars, ztraceného v horách na východě Turecka a odříznutého na několik dní od světa vánicí. Hlavní hrdina, básník a politický exulant Ka, se tam vydává, aby napsal reportáž o záhadných sebevraždách muslimských dívek a zároveň se znovu setkal se svou láskou z mládí. V Karsu jako bychom spolu s Kaem sledovali na zrychleném filmovém pásu dramatické scény z minulosti i přítomnosti Turecka, které se mísí s poetickými obrazy sněhu.


... specifická forma ledu, pevného skupenství vody ... Malá Úpa - sníh, počasí, lyžování, webkamery | In-počasí ... .Je tvořen ledovými krystalky seskupenými do sněhových vloček.V přírodě vzniká přirozeně za vhodných klimatických podmínek v oblacích na převážně biologickém podkladu jako jsou bakterie, odkud se snáší k zemi. Tento děj se nazývá sněžení.Sníh nahromaděný ve větším množství na dostatečně ... Farmářské trhy Jilemnice, Jilemnice. 864 likes · 83 talking about this. Farmářské ... Sněhové zpravodajství Kopřivná - SNOW.CZ - sníh Kopřivná ... . 864 likes · 83 talking about this. Farmářské trhy na Masarykově náměstí v Jilemnici každý sudý pátek 7 - 14 hodin This page was last edited on 2 November 2019, at 10:30. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespace...SOUVISEJÍCÍ KNIHY