Moje Pacifická hřebenovka: Ze dna až na vrcholky hor

Moje Pacifická hřebenovka: Ze dna až na vrcholky hor - Monika Benešová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Benešová
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje Pacifická hřebenovka: Ze dna až na vrcholky hor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje Pacifická hřebenovka: Ze dna až na vrcholky hor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Benešová. Číst Moje Pacifická hřebenovka: Ze dna až na vrcholky hor Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Více než 4 200 km sama americkou divočinou. Příběh holky z Vysočiny, která zdolala jednu z nejtěžších pěších tras na světě."Na Pacifickou hřebenovku se ročně vydá 3 000 lidí, ale dokončí ji jen 180 z nich. Monika patří mezi ně. A to byla ještě před nedávnem bledou pacientkou s vážnými zdravotními a psychickými problémy. Přesto se rozhodla změnit život a splnit si sen – projít pěšky celou Ameriku. Postavila se nemoci, poušti, omrzlinám, medvědům i pumám, které potkávala, když putovala sama divočinou. Pacifická hřebenovka ji tvrdě zkoušela. Naučila ji ale nevzdávat se.


...e Pacifická hřebenovka: Ze dna až na vrcholky hor ... Moje Pacifická hřebenovka - Monika Benešová od 215 Kč ... ... . Monika Benešová ... Moje Pacifická hřebenovka Autor: Benešová, Monika Nakladatel: Motto EAN: 9788026714248 ISBN: 978-80-267-1424-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 224 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20,8 cm Rok vydání: Kupte knihu Moje Pacifická hřebenovka od Monika Benešová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Moje Pacifická hřebenovka . 11,19 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné ... Moje Pacifická hřebenovka | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . 11,19 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Moje Pacifická hřebenovka Ze dna až na vrcholky hor . Monika Benešová ... Pacific Crest Trail (PCT; celým názvem Pacific Crest National Scenic Trail), do češtiny též překládáno jako Pacifická hřebenovka, je dálková turistická a jezdecká stezka na západě Spojených st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY