Proklatý: Kroniky železného druida 2

Proklatý: Kroniky železného druida 2 - Kevin Hearne | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kevin Hearne
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proklatý: Kroniky železného druida 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proklatý: Kroniky železného druida 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kevin Hearne. Číst Proklatý: Kroniky železného druida 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá kniha série Kroniky železného druida. Attiku O'Sullivanovi, poslednímu druidovi, jsou čarodějnice celkem ukradené. Přesto se chce k místnímu konventu zachovat hezky a podepsat vzájemně výhodnou dohodu o neútočení, ale v tom se počet čarodějnic v arizonském Tempe přes noc zčtyřnásobí. A nové přírůstky nejsou jen špatné, jsou to pořádné mrchy s temnou nacistickou minulostí. Na místních středoškolácích si pochutnává padlý anděl, z Vegas táhne tlupa Bakchantek se zvláštním druhem smrtící dekadence a o Attikovu pozornost se pokouší rajcovní keltská bohyně ohně, takže na lovení čarodějnic si hledá čas jen horko těžko. I tak ale hodlá s pomocí upířího právníka, kouzelného meče a sousedova ručního protitankového granátometu vyčistit celé město a dát ježibabám jasně najevo, že s tímhle druidem se do křížku pouštět neměly.


...ze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy ... Kevin Hearne - Kroniky Železného druida - Posts | Facebook ... . Druhá kniha série Kroniky železného druida. Attiku O'Sullivanovi, poslednímu druidovi, jsou čarodějnice celkem ukradené. Přesto se chce k místnímu konventu zachovat hezky a podepsat vzájemně výhodnou dohodu o neútočení, ale v tom se počet čarodějnic v arizonském Tempe přes noc zčtyřnásobí. Start your review of Proklatý (Kroniky železného druida, #2) Write a review. Sep 01, 2011 Kat Kennedy rated it liked it · review of another ed ... Hearne Kevin - Kroniky železného druida 02 - Proklatý ... ... . Sep 01, 2011 Kat Kennedy rated it liked it · review of another edition. I was hesitant to bring this up in my last review because I thought it was just me - I thought I was reading too much into these novels. But I don't think so anymore and the issue is ruining my ... Kroniky železného druida 1. Žánr: ... 2 09...SOUVISEJÍCÍ KNIHY