Velká kniha scoubidou: Všechny uzly, tipy a triky

Velká kniha scoubidou: Všechny uzly, tipy a triky - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha scoubidou: Všechny uzly, tipy a triky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha scoubidou: Všechny uzly, tipy a triky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká kniha scoubidou: Všechny uzly, tipy a triky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ze scoubi - barevných bužírek - upletete nádherné věci. Náramky, přívěsky na klíče, barevná zvířátka či pestré propisky - vaší tvořivosti se meze nekladou. V této knize najdete více než 100 skvělých nápadů vytvořených ze tří až dvanácti pramenů scoubi - kulaté, spirálovité či obdélníkové scoubidou. Díky přesným popisům, barevným ilustracím a podrobně popsaným a rozkresleným postupům se vám jistě podaří vytvořit si malá umělecká dílka pro sebe i své kamarády.


...kniha scoubidou Velká kniha scoubidou: Všechny uzly, tipy a triky Nakladatel: Anagram 2005 Velká kniha scoubidou všechny uzly, tipy a triky : [s bužírkou i jinými materiály dekorační předměty pro děti pro děti a mládež příručka tvoření výtvarné práce Inge Walz Kniha: Velká kniha scoubidou 2 TOPP Pro všechny, kteří rádi pletou přinášíme nové nápady z veselého a barevného světa scoubidou ... Walz - Velká kniha scoubidou 2 | ANTIKVARIÁT JANOŠ ... . Nové uzly, tipy a triky, návody na pohyblivé figurky a zvířátka na hraní, do sbírky či k darování, ... Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnov ... Velká kniha scoubidou 2 : nové motivy, uzly, tipy a triky ... ... . Nové uzly, tipy a triky, návody na pohyblivé figurky a zvířátka na hraní, do sbírky či k darování, ... Portaro - Webový katalog knihovny. Knihovna postupně obnov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY