Andělské pohádky ze starého mlýna

Andělské pohádky ze starého mlýna - Iva Hoňková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Hoňková
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Andělské pohádky ze starého mlýna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Andělské pohádky ze starého mlýna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Hoňková. Číst Andělské pohádky ze starého mlýna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Znám starý mlýn, ve kterém prý straší. Alespoň dole na vsi se to tak povídá. Ale jen já vím, že to není pravda. Kdepak strašidla! Bydlí tam malý střapatý čertík jménem Toník spolu s andělkou Lucinkou a rodinkou rozdováděných myšek. Před časem poslal Toníka na lidský svět samotný vládce Lucifer, který dostal chuť na pěkně propečeného kapra. Toníkovi se však na zemitak zalíbilo, že se rozhodl zůstat. Byl skálopevně přesvědčen, že do začouzeného pekla se už nikdy nevrátí. Opuštěné mlýnské stavení postupně opravil a andělka jej při světle svíčky za dlouhých zimních večerů naučila číst, psát i počítat. Prozradila mu také tajemství a kouzla, kterými se dá léčit. Čertík se učil a pilně studoval, až se z něj stal vyhlášený doktor široko daleko. Postupně se seznamoval se zvířecími a pohádkovými obyvateli pozemského světa, kteří přicházeli a stále přicházejí do mlýna pro pomoc. I oni totiž čas od času potřebují podat pomocnou ruku v nesnázích, a lidí a člověčích doktorů se bojí. Zvládne Toník vyřešit každý jejich problém? O tom se dočtete v naší knize Andělské pohádky ze starého mlýna. Příběhy z této knihy jsou zasazeny do doby našich prababiček, tedy někdy do poloviny 19. století, začalo je hrát též loutkové divadlo.


... pohádky ze starého mlýna. 493 likes · 1 talking about this ... Andělské pohádky, Podzim ve starém mlýně - Iva Hoňková ... ... . Pohádkové příběhy andělky Lucinky a malého čertíka Toníka. Andělské pohádky ze starého mlýna Autor: Hoňková, Iva Nakladatel: Krigl EAN: 9788088104506 ISBN: 978-80-88104-50-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 100 stran, česky Rozměry: 19 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Andělské pohádky ze starého mlýna. 491 likes · 23 talking about this. Pohádkové příběhy andělky Lucinky a malého čertíka To ... Andělské pohádky ze starého mlýna - Chci.cz ... . Pohádkové příběhy andělky Lucinky a malého čertíka Toníka. Náš první videoklip! Hudba: Michal Vaněk Text: Iva Hoňková Fotografie: Libor Špůrek Zpívají: Michal a Zuzka Vaňkovi Web Andělské pohádky ze starého mlýna: https://www.facebook.com ... O tom se dočtete v naší knize Andělské pohádky ze starého mlýna. Příběhy z této knihy jsou zasazeny d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY