Sedmdesát velkých vynálezů starověku

Sedmdesát velkých vynálezů starověku - Brian M. Fagan | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brian M. Fagan
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmdesát velkých vynálezů starověku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmdesát velkých vynálezů starověku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian M. Fagan. Číst Sedmdesát velkých vynálezů starověku Online je nyní tak snadné!

POPIS


V publikaci Sedmdesát velkých vynálezů starověku se vydáváme na překvapující a neobvyklou výpravu za lidskými vynálezy od prvních hrubých kamenných nástrojů našich nejstarších předků, kteří žili před dvěma a půl miliony let, až po objevy z období raného středověku. Autoři textu, přední odborníci v oboru archeologie a historie, čerpají z poznatků moderní vědy i nejnovějšího výzkumu a prozkoumávají řadu nejúchvatnějších vynálezů lidských dějin, počínaje základními technologiemi kamene a ohně, kosti a dřeva. Kniha je plná názorných schémat, mapek, plánů a podmanivých fotografií.


...t velkých vynálezů starověku - usp. Brian M ... PDF Dejepis - Orbis Pictus Istropolitana ... . Fagan, knihu máme skladem. Při nákupu knížek v hodnotě 800 Kč a více máte poštovné po ČR zdarma! Související zboží 6. Kraj českého granátu na starých pohlednicích - Moravec, Prášil . 485 Kč 485 Kč ... Kniha: Sedmdesát velkých vynálezů starověku - Brian M. Fagan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prod ... Sedmdesát velkých vynálezů starověku - Antikvariát Brdy ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... V publikaci Sedmdesát velkých vynálezů starověku se vydáváme na překvapující a neobvyklou výpravu za lidskými vynálezy od prvních hrubých kamenných nástrojů našich ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY