Údobí mlh: Sandman 4

Údobí mlh: Sandman 4 - Neil Gaiman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Neil Gaiman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Údobí mlh: Sandman 4.pdf


Chcete si knihu přečíst?Údobí mlh: Sandman 4 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Gaiman. Číst Údobí mlh: Sandman 4 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Důsledky nerozvážných činů se často ozývají i po velmi dlouhé době a chyby dělají i nesmrtelné bytosti. Podruhé v krátkém čase se musí Sandman vydat do Pekla, aby zachránil svoji dávnou lásku. Jaké je však jeho překvapení, když místo očekávané konfrontace s Luciferem obdrží klíče od pekla. Danajštější dar si lze jen těžce představit, avšak to zatím Morfeus netuší. Důsledky tohoto činu ho totiž dostihnou mnohem, mnohem později.


... se v Údobí mlh překonává. Sen trpící dilematem co s Peklem, vysmátý Lucfer a (zlí) mrtví, kteří se vracejí ... Kniha Sandman 4 - Údobí mlh (barevně) - Neil Gaiman ... ... . Sandman pracuje s univerzálními tématy, ale pohled na ně je jiný a když změníte perspektivu získáte něco zcela vyjimečného. Nevšedního. Sandman 4: Údobí mlh (barevný) ... Podruhé v krátkém čase se musí Sandman vydat do Pekla, aby zachránil svoji dávnou lásku. Jaké je však jeho překvapení, když namísto očekávané konfrontace s Luciferem obdrží klíče od pekla. Danaj ... Sandman 4 - Údobí mlh (barevně) - Neil Gaiman od 411 Kč ... ... . Jaké je však jeho překvapení, když namísto očekávané konfrontace s Luciferem obdrží klíče od pekla. Danajštější dar si lze jen těžce představit, avšak to zatím Morfeus netuší. Sandman 4: Údobí mlh (Sandman: Season of Mists) Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2005. Komiks původně vyšel jako sešity 21 až 28 série "Sandman" v letech 1990 až 1991. Kom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY