Klíče k tarotu Oswalda Wirtha

Klíče k tarotu Oswalda Wirtha - Régine Brzesc-Colognesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Régine Brzesc-Colognesová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Klíče k tarotu Oswalda Wirtha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Klíče k tarotu Oswalda Wirtha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Régine Brzesc-Colognesová. Číst Klíče k tarotu Oswalda Wirtha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tarot Oswalda Wirtha je jeden z velmi mála tarotů, jež odhalují klíč znalosti starých zasvěcenců, který je tajně šířený už po celá tisíciletí. Bylo mu zasvěceno málo spisů a zdá se, že žádný jeho vedlejším arkánám. Tuto mezeru se daří vyplnit Régine Brzesc-Colongesové, jež se neomezuje na prostou analýzu 78 listů, ale poskytuje čtenáři prostředek, aby si postupně prohloubil 22 hlavních a 56 vedlejších arkán tohoto tarotu, a tak díky neobyčejným projektivním možnostem symbolů dosáhl brány ke známému „Poznej sám sebe“. Jazyk přístupný všem a jasný výklad činí z této knihy – pojaté jako postupný kurs – nástroj zásadního poznání skutečného vnitřního rozvoje, vedoucího daleko za prosté věštění. Jinak řečeno, máme zde konečně seriózní studii o celém Wirthově Tarotu.


...k tarotu Oswalda Wirtha Autor: Brzesc-Colognesová, Régine Nakladatel: Volvox Globator EAN: 9788075112064 ISBN: 978-80-7511-206-4 Originál: Les elés du tarot de Witth Překlad: Bednaříková, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 180 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2018 (1 ... The Lovers card from the Oswald Wirth Tarot Deck ... . vydání) Jediná možnost, Klíče k tarotu Oswalda Wirtha jak zaznamenat její přítomnost, spočívá v tom, že se tato částice srazí s jinou! Neutrina se pohybují ve zcela jiném časoprostoru, než je ten náš, a podléhají zcela jiným zákonitostem. A pozitron je zase elektron, který má zvláštní schopnost cestovat pozpátku v čase. Všechny informace o produktu Kniha Klíče k tarotu Oswalda Wirtha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Klíče k tarotu Oswalda Wirtha. In 1969 El ... Tarot Notes: REVIEW: Tarot of the Magicians ... . A pozitron je zase elektron, který má zvláštní schopnost cestovat pozpátku v čase. Všechny informace o produktu Kniha Klíče k tarotu Oswalda Wirtha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Klíče k tarotu Oswalda Wirtha. In 1969 El...SOUVISEJÍCÍ KNIHY