Škola zázraků

Škola zázraků - Gabrielle Bernsteinová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gabrielle Bernsteinová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola zázraků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola zázraků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabrielle Bernsteinová. Číst Škola zázraků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gabrielle Bernsteinová je vycházející hvězdou mezi autory motivačních publikací, vydala dva úspěšné tituly, má vlastní internetové stránky, pořad v rozhlase, přednáší, vystupuje v televizi a bývá označována za jednu z padesáti nejvlivnějších žen světa obchodu. Tato kniha představuje čtyřicetidenní program, který vychází z klasické publikace Kurzu zázraků. Podstatou učení je oprostit se od strachu a věřit v lásku. Autorka na každý den představuje jedno základní téma a k němu doplňuje ranní a večerní cvičení. Kniha zapadá do řady titulů z poslední doby, jejichž vlnu nastartoval bestseller Tajemství Rhondy Byrne.


... posledních přednášek , která zasáhla tisíce posluchačů nejen na přednášce , ale i v aplikaci realizace slov Louise Hay , v životě ... Škola zázraků Euromedia Group, a.s. ... . Louise L. Hay byla americká spisovatelka ... Gabrielle Bernsteinová je vycházející hvězdou mezi autory motivačních publikací, vydala dva úspěšné tituly, má vlastní internetové stránky, pořad v rozhlase, přednáší, vystupuje v televizi a bývá označována za jednu z padesáti nejvlivnějších žen světa obchodu. Tato kniha představuje čtyřicetidenní program, který vychází z klasické publikace Kurzu zázraků. Issuu is a digital publishing platf ... Škola zázraků - Gabrielle Bernsteinová | Knihy Dobrovský ... . Tato kniha představuje čtyřicetidenní program, který vychází z klasické publikace Kurzu zázraků. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Škola zázraků Autor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY