Tibetské umění pozitivního myšlení: Moudré myšlenky pro úspěšný život

Tibetské umění pozitivního myšlení: Moudré myšlenky pro úspěšný život - Christopher Hansard | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christopher Hansard
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tibetské umění pozitivního myšlení: Moudré myšlenky pro úspěšný život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tibetské umění pozitivního myšlení: Moudré myšlenky pro úspěšný život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Hansard. Číst Tibetské umění pozitivního myšlení: Moudré myšlenky pro úspěšný život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhá kniha autora Tibetského umění správného života, která i u nás měla obrovský úspěch. Hansard opět čerpá ze své hluboké znalosti bön a zkušeností s jeho předáváním. Genialita a unikátnost jeho knih spočívá ve spojení zkušenosti "západního" člověka a hluboké znalosti tibetských nauk a jejich použití a schopnosti jednoduše vysvětlovat složité věci. V nesmírně inspirující knize se naučíme, jak ovládat své myšlenky a vytvářet takový život, jaký skutečně chceme žít. Pochopíme, že to, co jsme měli za "myšlení", byly ve skutečnosti často pouhé reakce na okolní prostředí. Zvládnutím jednoduchých cvičení a meditací se naučíme užívat energii pozitivního myšlení ve všech oblastech života.


...ké umění pozitivního myšlení: Moudré myšlenky pro úspěšný život Christopher Hansard Nakladatel: BETA Dobrovský 2005 Tibetské umění pozitivního myšlení Pevná s přebalem lesklá ... Zaříkání na odstranění překážek-cvik | Aluška.org ... . EAN: 9788073062149 ... Moudré myšlenky pro úspěšný život : Název v originále The Tibetian Art of Positive Thinking : Druh sortimentu Kniha : Autor ... Tibetské umění pozitivního myšlení Moudré myšlenky pro úspěšný život . Christopher Hansard; Christopher Hansard . 4,9 . Sledovat autora . Ezoterika a duchovno Motivační literatura Zdraví, životní styl. Všechny knihy autora . BETA - Dobrovský ... Christopher Ha ... Kniha: Tibetské umění pozitivního myšlení | Knihy.ABZ.cz ... . Christopher Hansard; Christopher Hansard . 4,9 . Sledovat autora . Ezoterika a duchovno Motivační literatura Zdraví, životní styl. Všechny knihy autora . BETA - Dobrovský ... Christopher Hansard -Tibetské umění pozitivního myšlení ... Moudré myšlenky pro úspěšný život. Tibetští představitelé spirituálního a n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY