Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače

Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače - Cristin Morganová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cristin Morganová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cristin Morganová. Číst Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, co je nejlepší na moderní výšivce? Svoboda. Nemusíte zvládat nespočet starých technik, abyste vytvořili něco krásného. S několika jednoduchými stehy, základními materiály a chvílí volného času můžete vyšívat, co vás napadne. V knize najdete užitečné techniky, hravé vzory ve škále výrazných barev, které probudí k životu i ty nejjednodušší motivy, a šablony, díky nimž bude tvoření snazší. Ať už jste na poli vyšívání nováčky, nebo zkušenými výšivkáři, chopte se jehly a pusťte se do projektů, za které se nebude stydět ani vaše babička!


... výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače je skvělá kniha ... Moderní výšivka - Cristin Morganová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Moderni vysivka morgan cristin | HLEDEJCENY.cz ... výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Cristin Morganová. Přečtěte si s námi knihu Moderní výšivka: 20stylových projektů pro novodobé vyšívače na prazskamuzea1918-2018.cz Moderní výšivka: 20 stylových projektů pro novodobé vyšíva...SOUVISEJÍCÍ KNIHY