Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD

Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD - Jaromír Kyncl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Kyncl
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Kyncl. Číst Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy: + CD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o práci, která čtenáře informuje o obecných zákonitostech církevního a světského zpěvu a jeho nejrůznějších forem v ucelené podobě, a to od jeho vzniku až po současnost. Stručně popisuje zpěv a hudbu epochy velkých starověkých kultur (Mezopotámie, Egypta, Číny, Řecka) a vysvětluje obecné znaky jednotlivých historicko-uměleckých etap (středověku, renesance, baroka, klasicismu, romantismu, novodobé tvorby) jak v evropském kontextu, tak i z pohledu vývoje a specifik v českých zemích.


...oriánského chorálu po současné zpěvní formy -- + CD - Kyncl, Jaromír ; Autor do jednotlivých kapitol sledujících historický vývoj zpěvu a pěvecké kultury zapracoval důsledně také slovníček frekventovaných odborných pojmů, infromace o klíčových ... Kniha Dějiny hudby V. - Hudba 19. století (+ CD) - Naďa ... ... ... Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy Autor: Kyncl, Jaromír Nakladatel: Press - Pygmalion EAN: 9788023919257 ISBN: 80-239-1925-3 Popis: 1× kniha, 1× CD, vázaná, 233 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2004 (1. vydání) Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy+CD Kyncl, J. /Press - Pygmalion/ ... a to od jeho vzniku až po současnost. Stručně popisuje zpěv a hudbu epochy velkých starověkých kultur (Mezopotámie, Egypta, Číny, Řecka) a vysvětluje o ... Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy ... ... . vydání) Od gregoriánského chorálu po současné zpěvní formy+CD Kyncl, J. /Press - Pygmalion/ ... a to od jeho vzniku až po současnost. Stručně popisuje zpěv a hudbu epochy velkých starověkých kultur (Mezopotámie, Egypta, Číny, Řecka) a vysvětluje obecné znaky jednotlivých historicko-uměleckých etap...SOUVISEJÍCÍ KNIHY