XY. O mužské identitě

XY. O mužské identitě - Elisabeth Badinterová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Elisabeth Badinterová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
XY. O mužské identitě.pdf


Chcete si knihu přečíst?XY. O mužské identitě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elisabeth Badinterová. Číst XY. O mužské identitě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento bestseller pařížského knižního trhu by mohl být čtenáři představen bonmotem "První povinností muže je nebýt ženou". Kniha francouzské historičky a socioložky, jedné z nejvýraznějších postav francouzského feminismu, podle níž muž od samého narození neustále bojuje o svou existenci, řeší vztah muže a ženy, stereotypy "mužského" vnímání světa, historii krize maskulinity a další problémy spojené s identitou mužství. Badinterové kniha je jakýmsi přirozeným protipólem Třetí ženy G. Lipovetského.


...žské identitě. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Nová kniha Martina Fafejty o sexuální identitě žen a mužů ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... XY - o mužské identitě - - popis, komentáře a veškeré informace o knize. Muži jsou na tom podle této knihy vlastně hůře, než ženy, protože si stále v duchu tisícileté tradice musí hrát na drsňáky a neustále sobě i okolí dokazovat svoji mužnost, nechtějí-li být ve společnosti "odlišní". XY. O mužské identitě ... podle níž muž od samého narození neustále bojuje o svou existenci, řeš ... Elisabeth Badinterová - XY : o mužské identitě | Spálená 53 ... . XY. O mužské identitě ... podle níž muž od samého narození neustále bojuje o svou existenci, řeší vztah muže a ženy, stereotypy "mužského" vnímání světa, historii krize maskuli...SOUVISEJÍCÍ KNIHY