Fotografické publikace Vítkovických železáren

Fotografické publikace Vítkovických železáren - Ondřej Durczak | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Durczak
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fotografické publikace Vítkovických železáren.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fotografické publikace Vítkovických železáren ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Durczak. Číst Fotografické publikace Vítkovických železáren Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutních a strojírenských podniků prostřednictvím fotografických propagačních materiálů. Jejich podrobným mapováním autor sledoval výrobní a organizační poměry v kontextu celého Československa a současně společenské a politické proměny podniku. Kniha je určena znalcům i laickým zájemcům v oblasti hutního a strojního půmyslu, reklamní a propagační fotografie, politické propagandy na pracovišti, politického budování Československého průmyslu, dějin Československa 20. století, regionu Ostravska od počátku 20. století, fotografických publikací apod. Obsahuje bohatý obrazový doprovod.


...nihu Fotografické publikace Vítkovických železáren (Ondřej Durczak) s 16 % slevou za 293 Kč v ověřeném obchodě ... Publikace Vítkovic zkoumal fotograf — Události v regionech ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutních a strojírenských podniků prostřednictvím fotografických propagačních materiálů. Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren(Ondřej Durczak) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve ... Autor - Durczak - Ondřej Durczak | Knihy.ABZ.cz ... . Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren(Ondřej Durczak) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kniha Fotografické publikace Vítkovických železáren představuje náhled do vývoje jednoho z našich nejvýznamnějších hutn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY